Podívejte se, kolik mohou jezdci Formule 1 vydělat na Instagramu. Hamilton kraluje

V rukou šikovného influencera může být sociální síť Instagram velmi slušným zdrojem příjmů. Jak to zhruba vypadá s jezdci F1?

Instagram je mocná zbraň. Jednoduchou aplikaci na sdílení fotografií podle některých zdrojů používá již přes miliardu lidí. Snad každá celebrita má svůj instagramový účet, kde nabízí svým fanouškům těsný kontakt. Před příchodem služby Onlyfans to byl dokonce ten nejintimnější pohled do světa celebrit vůbec.

Ayrton Senna na Netflixu. O brazilském pilotovi F1 vznikne nová minisérie

Ayrton Senna na Netflixu. O brazilském pilotovi F1 vznikne nová minisérie

Můžete tedy sledovat vaši oblíbenou kapelu, automobilku i pornoherečku. Čím víc pak uživatel Instagramu získá sledujících, tím má větší šanci stát se influencerem a získat placenou spolupráci s některou z firem. Na Instagramu už inzerují i světový giganti, kteří neváhají za jednu fotografii u slavné osobnosti utratit horentní sumy.

Účet na Instagramu má i většina jezdců Formule 1, kde se svým fanouškům aktivně věnují. Ani pro ně nemusí být placené propagace pasé, i když si musejí dát pozor na sponzorské smlouvy. Společnost TopRatedCasinos nyní přišla s přehledem, kolik by si jednotliví jezdci F1 mohli vydělat jedním postem na Instagramu.

Malé modely a karton. Fotograf si realistické snímky ze závodů F1 vytvořil v pokoji

Malé modely a karton. Fotograf si realistické snímky ze závodů F1 vytvořil v pokoji

Žebříček vznikl pod taktovkou kalkulátoru Influencemarketinghub.com, důvěryhodného nástroje v oblasti influence marketingu. Zahrnuje 15 jezdců a první příčku samozřejmě obsadil Lewis Hamilton. Celou tabulku najdete níže.

Pořadí Jezdec Instagram Sledující Potenciální příjem z jednoho postu
1. Lewis Hamilton  lewishamilton  20.4m €57,820.44
2.  Charles Leclerc  charles_leclerc  3.7m €10,658.99
3.  Daniel Ricciardo  danielricciardo  3.7m €10,589.68
4.  Max Verstappen  maxverstappen1  3.6m €10,407.34
5.  Lando Norris  landonorris  2.2m €6,308.38
6.  Kimi Räikkönen  kimimatiasraikkonen  2.1m €5,940.50
7.  Carlos Sainz  carlossainz55  1.8m €5,345.49
8.  Valtteri Bottas  valtteribottas  1.7m €5,040.52
9.  George Russell  georgerussell63  930k €3,950.74
10.  Romain Grosjean  grosjeanromain  907k €3,850.50
11.  Alexander Albon  alex_albon  870k €3,700.15
12.  Pierre Gasly  pierregasly  1.2m €3,639.37
13.  Esteban Ocon  estebanocon  696k €2,955.85
14.  Nico Hulkenberg  hulkhulkenberg  1m €2,895.07
15.  Sergio Perez  schecoperez  1m €2,839.63
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Range Rover P400 Autobiography: Další důvod, proč se stát milionářem

Range Rover P400

Range Rover není autem pro každého, ale každý by si ho měl zkusit. Nyní má nový motor o výkonu 400 koní s hybridní technikou. Jaký je?

29.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 59 příspěvků
TEST Toyota RAV4 2.5 Hybrid 4x4 Black Edition: Ta nejčernější myslí jen zeleně

Toyota RAV4 Hybrid Black Edition

Současná generace Toyoty RAV4 se vzdala naftového motoru. Oblíbené SUV koupíte buď s ryze benzinovým, nebo hybridním pohonem, přičemž elektrifikovaná verze nedávno dorazil na český trh v atraktivním provedení Black Edition. Vyzkoušeli jsme tu nejlepší možnou konfiguraci.

26.  11.  2020 | Jan Mička | 81 příspěvků
TEST BMW X6 xDrive30d: Starbucks, špinavé nohavice a příjemná jízda

BMW X6 xDrive30d

Jednou z největších premiér loňského roku bylo nové BMW X6, obří stylovka pro hordy movitých majitelů, kteří se nebojí expresivního stylu. Zkusili jsme naftový základ v podobě verze xDrive30d.

22.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 64 příspěvků