Inovo Lirica, emotivní luxusní coupé

Další ze studií, které lze spatřit na ženevském autosalonu je počin studia Inovo Desing. Jde o studii luxusního GT s velkým vnitřním prostorem a důrazem na umělecký dojem.
Inovo Lirica, emotivní luxusní coupé

Studii luxusního vozu kategorie GT s klasickým uspořádáním 2+2 představilo v Ženevě designérské studio Inovo Design. GT měří na délku slušných 4 968 mm a přitom na výšku měří pouze 1 405 mm. Pod přední kapotou je umístěn osmiválec, jehož výkon se přenáší na zadní kola.

Poměrně futuristický interiér ovšem nepůsobí nijak uměle a lze si jej představit i v produkční verzi. Hliníkové dekory doplňuje čalounění z alcantary. Lirica je pak vybavena maximem luxusu, který se ovšem dnes stává tomto segmentu standardem. Každý z posádky má svůj vlastní LCD panel, na kterém může sledovat filmy z DVD, popř. využít připojení k internetu a surfovat. K dispozici je také herní konzole pro hraní her.

Italové v Ženevě opět předvedli, že design opravdu umí a není pro ně problém postavit studii jakéhokoli vozu a přitom neztratí eleganci. Lirica má za úkol hlavně upoutat pozornost a již při pouhém pohledu vzbudit emoce, zda se to Italům povedlo, musí posoudit každý sám.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Inovo Lirica

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

dnes | Radek Pecák | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků