Inovo Lirica, emotivní luxusní coupé

Další ze studií, které lze spatřit na ženevském autosalonu je počin studia Inovo Desing. Jde o studii luxusního GT s velkým vnitřním prostorem a důrazem na umělecký dojem.
Inovo Lirica, emotivní luxusní coupé

Studii luxusního vozu kategorie GT s klasickým uspořádáním 2+2 představilo v Ženevě designérské studio Inovo Design. GT měří na délku slušných 4 968 mm a přitom na výšku měří pouze 1 405 mm. Pod přední kapotou je umístěn osmiválec, jehož výkon se přenáší na zadní kola.

Poměrně futuristický interiér ovšem nepůsobí nijak uměle a lze si jej představit i v produkční verzi. Hliníkové dekory doplňuje čalounění z alcantary. Lirica je pak vybavena maximem luxusu, který se ovšem dnes stává tomto segmentu standardem. Každý z posádky má svůj vlastní LCD panel, na kterém může sledovat filmy z DVD, popř. využít připojení k internetu a surfovat. K dispozici je také herní konzole pro hraní her.

Italové v Ženevě opět předvedli, že design opravdu umí a není pro ně problém postavit studii jakéhokoli vozu a přitom neztratí eleganci. Lirica má za úkol hlavně upoutat pozornost a již při pouhém pohledu vzbudit emoce, zda se to Italům povedlo, musí posoudit každý sám.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Inovo Lirica

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků