Inovo Lirica, emotivní luxusní coupé

Další ze studií, které lze spatřit na ženevském autosalonu je počin studia Inovo Desing. Jde o studii luxusního GT s velkým vnitřním prostorem a důrazem na umělecký dojem.
Inovo Lirica, emotivní luxusní coupé

Studii luxusního vozu kategorie GT s klasickým uspořádáním 2+2 představilo v Ženevě designérské studio Inovo Design. GT měří na délku slušných 4 968 mm a přitom na výšku měří pouze 1 405 mm. Pod přední kapotou je umístěn osmiválec, jehož výkon se přenáší na zadní kola.

Poměrně futuristický interiér ovšem nepůsobí nijak uměle a lze si jej představit i v produkční verzi. Hliníkové dekory doplňuje čalounění z alcantary. Lirica je pak vybavena maximem luxusu, který se ovšem dnes stává tomto segmentu standardem. Každý z posádky má svůj vlastní LCD panel, na kterém může sledovat filmy z DVD, popř. využít připojení k internetu a surfovat. K dispozici je také herní konzole pro hraní her.

Italové v Ženevě opět předvedli, že design opravdu umí a není pro ně problém postavit studii jakéhokoli vozu a přitom neztratí eleganci. Lirica má za úkol hlavně upoutat pozornost a již při pouhém pohledu vzbudit emoce, zda se to Italům povedlo, musí posoudit každý sám.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Inovo Lirica

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků