Infiniti vstupuje na európsky trh

Značka Infiniti existuje už takmer 20 rokov a jej ponuka obsahuje výkonné sedany, kupé a crossovery. V roku 2008 na 78. medzinárodnom autosalóne v Ženeve vstúpi na najnáročnejší svetový trh luxusných automobilov – do západnej Európy.

Infinity využije okamih konania ženevského autosalónu svetovou premiérou druhej generácie výkonného crossoveru FX. Bude to prvýkrát v histórii, keď bude nové vozidlo Infinity predstavené mimo USA.

Infinity uvedie aj ostatné výkonné vozidlá svojej ponuky špeciálne určené pre európsky trh: G Sedan poháňaný motorom V6, G coupé a crossover EX coupé. V októbri 2008 paletu vozidiel Infinity doplní druhá generácia modelu FX.

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 41 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků