Infiniti se bude oficiálně prodávat v Evropě. A to i s naftou

Vedení automobilky Nissan oficiálně oznámilo, že nejpozději do roku 2008 přivede na evropské trhy své luxusní vozy Infiniti. Auta této značky se v této chvíli prodávají hlavně ve Spojených státech, Kanadě, na blízkém východě a v Koreji. V Evropě se oficiálně prostřednictvím vlastní sítě a sítě Nissanu prodávají pouze v Rusku s tím, že v příštím roce vstoupí i na ukrajinský trh. Do roku 2008 se pak prodeje rozšíří do ostatních evropských zemí. Prodávat se budou jak v síti Nissanu, tak ve vlastních autosalonech. Evropské vozy Infiniti budou mít jistá specifika proti ostatním verzím, jednou z nich bude i nasazení naftových motorů, které se v Americe neprosazují a v Evropě tolik populární.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků