Infiniti se bude oficiálně prodávat v Evropě. A to i s naftou

Vedení automobilky Nissan oficiálně oznámilo, že nejpozději do roku 2008 přivede na evropské trhy své luxusní vozy Infiniti. Auta této značky se v této chvíli prodávají hlavně ve Spojených státech, Kanadě, na blízkém východě a v Koreji. V Evropě se oficiálně prostřednictvím vlastní sítě a sítě Nissanu prodávají pouze v Rusku s tím, že v příštím roce vstoupí i na ukrajinský trh. Do roku 2008 se pak prodeje rozšíří do ostatních evropských zemí. Prodávat se budou jak v síti Nissanu, tak ve vlastních autosalonech. Evropské vozy Infiniti budou mít jistá specifika proti ostatním verzím, jednou z nich bude i nasazení naftových motorů, které se v Americe neprosazují a v Evropě tolik populární.
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků