Infiniti představí do roku 2010 deset nových modelů

Produkční ředitel Nissanu Carlos Tavares prohlásil, že značka Infiniti vyrukuje do konce tohoto desetiletí minimálně s deseti novými modely. Automobilka neposkytla žádné bližší informace o svých plánech do budoucna, očekávat ale jistě můžeme modely dnes populárních kategorií jako CUV nebo coupé-cabrio.

Vedení Nissanu také doufá, že rozšíření modelové řady pomůže Infiniti „prorazit“ na trzích v Evropě, Rusku a Jižní Koree. Tavares též potvrdil, že Nissan pilně pracuje na tom, aby se Infiniti stalo celosvětově uznávanou luxusní značkou.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků