Infiniti představí do roku 2010 deset nových modelů

Produkční ředitel Nissanu Carlos Tavares prohlásil, že značka Infiniti vyrukuje do konce tohoto desetiletí minimálně s deseti novými modely. Automobilka neposkytla žádné bližší informace o svých plánech do budoucna, očekávat ale jistě můžeme modely dnes populárních kategorií jako CUV nebo coupé-cabrio.

Vedení Nissanu také doufá, že rozšíření modelové řady pomůže Infiniti „prorazit“ na trzích v Evropě, Rusku a Jižní Koree. Tavares též potvrdil, že Nissan pilně pracuje na tom, aby se Infiniti stalo celosvětově uznávanou luxusní značkou.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 38 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků