Infiniti FX37, novinka určená pro Evropu

Luxusní odnož automobilky Nissan chystá pro příští autosalon v Ženevě malé překvapení, které se bude týkat i evropského trhu. I když to bude až za více než půl roku, již nyní je jasné, že v Ženevě proběhne představení nové verze modelu FX s označením FX37.

Jak je u Infiniti zvykem, číslo za názvem udává objem motoru. Novinka se tedy pochlubí šestiválcem o objemu 3,7 litru s výkonem 330 koní. Proti současnému šestiválci 3,5 si tak Inifitiy polepší.

Další informace o chystané novince nejsou k dispozici, ale Evropa se má na co těšit. Oficiální prodeje by měly být zahájeny v příštím roce a z pohledu výkonu bude mít FX co nabídnout. Otázkou ovšem je, zda si tento vůz najde dostatek zákazníků. Přeci jenom absence nafty je v Evropě velkým problémem.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků