Indové koupili Jaguar a Land Rover. Prý...

To, jak dokáže nenápadná zpráva v indické televizi rozvířit klidné letní vody okurkové sezóny, můžeme nyní sledovat takřka v přímém přenosu. Indická televize TV18 totiž informovala, že se místní automobilka Tata Motors dohodla s americkým koncernem Ford na prodeji britských automobilek Jaguar a Land Rover.

Ford nic nevyvrátil, Tata se nevyjádřila, a tak to vypadalo, že je ruka v rukávu a Indové spolu s Číňany ovládnou tradiční britské automobilky.

Jak se ovšem posléze ukázalo, televizní stanice poupravila původní zprávu s tím, že Tata se dostal jen do finální skupiny společností, se kterými bude Ford jednat o prodeji.

Každopádně i tato malá dezinformace stačila k tomu, aby akcie Tata Motors vyskočily o 5 procent. Pokud si tedy chcete vydělat řádný ranec, nakupte akcie kohokoli, zavolejte do CNN, nebo BBC a oznamte jim, že jako zástupce firmy XY ohlašujete, že jste kopuil tyto automobilky. Počkejte deset minut a běžte rychle prodat akcie. Určitě vyděláte...

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků