Indové koupili Jaguar a Land Rover. Prý...

To, jak dokáže nenápadná zpráva v indické televizi rozvířit klidné letní vody okurkové sezóny, můžeme nyní sledovat takřka v přímém přenosu. Indická televize TV18 totiž informovala, že se místní automobilka Tata Motors dohodla s americkým koncernem Ford na prodeji britských automobilek Jaguar a Land Rover.

Ford nic nevyvrátil, Tata se nevyjádřila, a tak to vypadalo, že je ruka v rukávu a Indové spolu s Číňany ovládnou tradiční britské automobilky.

Jak se ovšem posléze ukázalo, televizní stanice poupravila původní zprávu s tím, že Tata se dostal jen do finální skupiny společností, se kterými bude Ford jednat o prodeji.

Každopádně i tato malá dezinformace stačila k tomu, aby akcie Tata Motors vyskočily o 5 procent. Pokud si tedy chcete vydělat řádný ranec, nakupte akcie kohokoli, zavolejte do CNN, nebo BBC a oznamte jim, že jako zástupce firmy XY ohlašujete, že jste kopuil tyto automobilky. Počkejte deset minut a běžte rychle prodat akcie. Určitě vyděláte...

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

včera | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků