Indové koupili Jaguar a Land Rover. Prý...

To, jak dokáže nenápadná zpráva v indické televizi rozvířit klidné letní vody okurkové sezóny, můžeme nyní sledovat takřka v přímém přenosu. Indická televize TV18 totiž informovala, že se místní automobilka Tata Motors dohodla s americkým koncernem Ford na prodeji britských automobilek Jaguar a Land Rover.

Ford nic nevyvrátil, Tata se nevyjádřila, a tak to vypadalo, že je ruka v rukávu a Indové spolu s Číňany ovládnou tradiční britské automobilky.

Jak se ovšem posléze ukázalo, televizní stanice poupravila původní zprávu s tím, že Tata se dostal jen do finální skupiny společností, se kterými bude Ford jednat o prodeji.

Každopádně i tato malá dezinformace stačila k tomu, aby akcie Tata Motors vyskočily o 5 procent. Pokud si tedy chcete vydělat řádný ranec, nakupte akcie kohokoli, zavolejte do CNN, nebo BBC a oznamte jim, že jako zástupce firmy XY ohlašujete, že jste kopuil tyto automobilky. Počkejte deset minut a běžte rychle prodat akcie. Určitě vyděláte...

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků