IAA Frankfurt: Nová Primera

Letošní Frankfurt Motor Show bude jevištěm, na kterém se představí celá řada novinek. Nissan přispěje novou Primerou a dvěmi designovými studiem.
IAA Frankfurt: Nová Primera

Tyto koncepty nabídnou letmý pohled na další směr vývoje produktů a designu Nissanu v nejbližší budoucnosti. Kromě toho posílí stáj off-roadů Nissan na autosalonu ještě také speciálně upravený Pickup a Nissan X-TRAIL v sériové podobě, připravené do prodeje.

Nová Primera

Poprvé byla nová Primera představena jako Primera Concept na autosalónu v Paříži. Letos ve Frankfurtu bude již k vidění sériové provedení nové generace Primery pro Evropu. V nové verzi již není klasická tříprostorová karoserie, ale zachovává si splývavou, jednoprostorovou siluetu loňského konceptu.

Také interiér s centrálně umístěnými přístroji zůstal věrný pojetí konceptu, se směsí velmi kvalitních materiálů a špičkových technologií, soustředěných na středovém ovládacím panelu s rozměrným LCD displejem. Unikátní řešení nabízí spojení ovládání audiosystému, informací pro řidiče, DVD navigace i klimatizace do jediné klávesnice, se zobrazením na společném sedmipalcovém displeji.

K technickým bonbónkům nové Primery patří i adaptivní tempomat, vůbec poprvé použitý ve střední třídě nebo kamera pro couvání.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 87 příspěvků