IAA Frankfurt: Nová Primera

Letošní Frankfurt Motor Show bude jevištěm, na kterém se představí celá řada novinek. Nissan přispěje novou Primerou a dvěmi designovými studiem.
IAA Frankfurt: Nová Primera

Tyto koncepty nabídnou letmý pohled na další směr vývoje produktů a designu Nissanu v nejbližší budoucnosti. Kromě toho posílí stáj off-roadů Nissan na autosalonu ještě také speciálně upravený Pickup a Nissan X-TRAIL v sériové podobě, připravené do prodeje.

Nová Primera

Poprvé byla nová Primera představena jako Primera Concept na autosalónu v Paříži. Letos ve Frankfurtu bude již k vidění sériové provedení nové generace Primery pro Evropu. V nové verzi již není klasická tříprostorová karoserie, ale zachovává si splývavou, jednoprostorovou siluetu loňského konceptu.

Také interiér s centrálně umístěnými přístroji zůstal věrný pojetí konceptu, se směsí velmi kvalitních materiálů a špičkových technologií, soustředěných na středovém ovládacím panelu s rozměrným LCD displejem. Unikátní řešení nabízí spojení ovládání audiosystému, informací pro řidiče, DVD navigace i klimatizace do jediné klávesnice, se zobrazením na společném sedmipalcovém displeji.

K technickým bonbónkům nové Primery patří i adaptivní tempomat, vůbec poprvé použitý ve střední třídě nebo kamera pro couvání.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků