I Spider-Man potřebuje občas svézt. V nové reklamě ho zachrání Hyundai Ioniq 5

V nejnovější „marvelovce“ si zahrají hned dva modely korejské značky.

Komiksové bijáky od Marvelu jsou nepřekvapivě ideálním místem ke skryté reklamě, i když v tomto případě je takzvaný „product placement“ často naprosto zjevný. Iron-Man, respektive Tony Stark, jezdil v posledních filmech elektromobily od Audi, nejnovější Shang-Chi a legenda o deseti prstenech byl zase pořádnou reklamou na vozy BMW. A do „vozového parku“ Marvelu teď míří i Hyundai.

S premiérou v prosinci tak bude nový Spider-Man: Bez domova pro korejskou automobilku místem propagace modelů Ioniq 5 a Tucson. Ostatně pro elektrický crossover nyní Hyundai ukazuje reklamu se Spider-Manem, tedy Peterem Parkerem, který je v novém filmu označený za veřejného nepřítele číslo 1.

V reklamním spotu zachrání Parkera z odlehlého motelu jeho parťák Ned, samozřejmě za volantem Ioniqu 5. Cesta zpátky do New Yorku bude dlouhá, rovných 300 mil (483 km), tedy příhodně vzdálenost, kterou Hyundai uvádí jako hodnotu dojezdu elektromobilu na jedno nabití. Ve filmu bychom ale podle značky měli vidět i nejnovější SUV Tucson.

Jak velkou roli dostanou modely Hyundaie v samotném filmu, to uvidíme již 16. prosince, kdy zamíří Spider-Man: Bez domova do českých kin.

Hyundai

Výroba automobilů je u jihokorejského Hyundaie jen jednou z částí rozsáhlého, především strojírenského zaměření. Společnost byla založena v roce 1947. V roce 1998 koupila značku Kia.

Hyundai i10Hyundai i20Hyundai i30Hyundai i40Hyundai KonaHyundai TucsonHyundai NexoHyundai Sante FeHyundai GenesisHyundai IONIQ

Diskuze (6) Další článek: Nová Kia Sportage se nelekne ani terénu. Chytrá novinka jí pomůže snad všude

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,