Hyundai zvýšil prodej osobních i užitkových vozů, vede Getz

Poslední přírůstek do rodiny Hyundai - model Getz - si vede na trhu velice dobře. Za měsíc listopad se prodalo 161 vozů Getz. Celkem dokázal Hyundai prodat v České republice 442 vozidel, což znamená  8. místo na žebříčku nejprodávanějších automobilů v ČR a 2,98 % podílu na trhu.

V dlouhodobém hodnocení za období leden až listopad 2002 obsadil Hyundai 11. místo s 2 985 prodanými osobními a lehkými užitkovými vozy. S tržním podílem 2,04 % tak zaznamenal nárůst oproti stejnému období loňského roku o 94,6 procenta.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků