Hyundai Venue dostane paket N Line. Bude i ostrá verze N?

Samozřejmě to byla jen otázka času, kdy se dozvíme o výbavovém paketu N Line pro tento vůz. S ostrou verzí to ale jasné není.

Ještě stále čekáme na potvrzení vstupu nejmenšího crossoveru Hyundai na evropský trh. Malé SUV Venue zapadá v hiearchii značky přesně pod model Kona a půjčuje si od něj některé prvky. Zatím se však představilo pouze v americké specifikaci na autosalonu v New Yorku.

Nový Hyundai Venue oficiálně: Malý crossover ničím nepřekvapí, podívá se i do Evropy?

Nový Hyundai Venue oficiálně: Malý crossover ničím nepřekvapí, podívá se i do Evropy?

Australský magazín Drive se na místě činu zeptal Briana Smithe, provozního ředitele Hyundai pro Severní Ameriku, zdali se pro tento vůz dočkáme i paketu N Line. Odpověď byla kladná. Ostřejší vzhled nového crossoveru se nám prý ukáže již brzy.

Řeč přišla i na opravdovou ostrou verzi N. Podle Smithe prý „může být“. Zatím to tedy není potvrzeno ani vyvráceno, stejně jako evropský prodej. Pokud si ale Hyundai Venue najde cestu i na náš trh, můžeme se těšit na zajímavého konkurenta Volkswagenu T-Cross.

Hyundai Ioniq EV můžete mít už za půl milionu. Stačí využít státní dotace

Hyundai Ioniq EV můžete mít už za půl milionu. Stačí využít státní dotace

Americká verze dostala čtyřválcový motor 1.6 litru o výkonu 89 kW (121 koní) a šestistupňovou manuální převodovku, nebo na přání bezstupňový automat. Pokud dorazí do Česka, zcela určitě se v něm objeví i motor 1.0 T-GDI, který má u značky svou silnou pozici. Nepředbíhejme ale, nejdřív nám ho musí opravdu přivézt.

Minitest Lexus LS 500 AWD: Pro ty, kteří vědí, co chtějí

Lexus LS 500 AWD (minitest)

Vrchol motorové nabídky vlajkové lodi Lexusu se musí spokojit s šesti válci. Bude mu to stačit?

dnes | Vladimír Kadera | 17 příspěvků
Řídili jsme nový Ford Ranger Raptor: Je perfektní! To nejdůležitější však schází

Ford Ranger Raptor (první svezení)

Ford Ranger Raptor dokazuje, že práce může být i zábava. Umí dřít, vypadá u toho skvěle a těžkým terénem jezdí jako pánbůh.

17.  5.  2019 | Jiří Baborský | 20 příspěvků
TEST Hyundai i30 N Fastback: Obří stádo koní v těsném výběhu

Hyundai i30 N Fastback

Vstup do světa ostrých aut se značce Hyundai povedl na výbornou již před dvěma lety. Nyní se modelová řada rozšiřuje. Bolístky zůstávají, jedna přibyla.

15.  5.  2019 | Vladimír Kadera | 149 příspěvků