Hyundai Venue dostane paket N Line. Bude i ostrá verze N?

Samozřejmě to byla jen otázka času, kdy se dozvíme o výbavovém paketu N Line pro tento vůz. S ostrou verzí to ale jasné není.

Ještě stále čekáme na potvrzení vstupu nejmenšího crossoveru Hyundai na evropský trh. Malé SUV Venue zapadá v hiearchii značky přesně pod model Kona a půjčuje si od něj některé prvky. Zatím se však představilo pouze v americké specifikaci na autosalonu v New Yorku.

Nový Hyundai Venue oficiálně: Malý crossover ničím nepřekvapí, podívá se i do Evropy?

Nový Hyundai Venue oficiálně: Malý crossover ničím nepřekvapí, podívá se i do Evropy?

Australský magazín Drive se na místě činu zeptal Briana Smithe, provozního ředitele Hyundai pro Severní Ameriku, zdali se pro tento vůz dočkáme i paketu N Line. Odpověď byla kladná. Ostřejší vzhled nového crossoveru se nám prý ukáže již brzy.

Řeč přišla i na opravdovou ostrou verzi N. Podle Smithe prý „může být“. Zatím to tedy není potvrzeno ani vyvráceno, stejně jako evropský prodej. Pokud si ale Hyundai Venue najde cestu i na náš trh, můžeme se těšit na zajímavého konkurenta Volkswagenu T-Cross.

Hyundai Ioniq EV můžete mít už za půl milionu. Stačí využít státní dotace

Hyundai Ioniq EV můžete mít už za půl milionu. Stačí využít státní dotace

Americká verze dostala čtyřválcový motor 1.6 litru o výkonu 89 kW (121 koní) a šestistupňovou manuální převodovku, nebo na přání bezstupňový automat. Pokud dorazí do Česka, zcela určitě se v něm objeví i motor 1.0 T-GDI, který má u značky svou silnou pozici. Nepředbíhejme ale, nejdřív nám ho musí opravdu přivézt.

Speciál: Volkswagen T-Cross

T-Cross je městský crossover (tzv. B-SUV) automobilky Volkswagen. Vůz byl oficiálně představen na podzim roku 2018 v Amsterdamu. Stojí na modulární platformě MQB A0 s motory uloženými napříč a pohonem předních kol. Základem je tříválec 1.0 TSI (70 kW), vrcholná verze má čtyřválec 1.5 TSI (110 kW).

TEST 1.0 TSI DSG • Cena, výbava, motory • Nejlevnější verzeSrovnání s konkurencí

Za volantem Volkswagenu ID.3 (150 kW): Zásadní? To ano! Ale vážně i revoluční?

Volkswagenu ID.3 (150 kW)

Pro značku Volkswagen má být zásadním modelem jako kdysi Brouk a Golf. Elektromobil ID.3 nabral zpoždění, teď se ale konečně hlásí o slovo.

včera | Stanislav Kolman | 77 příspěvků
Minitest elektromobilu Mini Cooper SE: Kulový blesk září jasně, ale jen krátce

Mini Cooper SE

Je lépe vyvážený než benzinový originál, a navíc má dost elektrických koní na to, abychom mu mohli bez ironie říkat ostrý hatchback. S malou kapacitou akumulátorů je to ale omezená, a kvůli ceně ne právě levná forma zábavy.

2.  8.  2020 | Miro Mihálik | 27 příspěvků
Minitest Honda Civic Type-R GT 2020: Limp Bizkit, komiksy a tanec na hraně

Honda Civic Type-R GT 2020

Honda vylepšila svůj nejostřejší model a vypustila ho mezi lidi ve třech verzích. Vyzkoušeli jsme tu prostřední, která má přinést vyvážený mix mezi sportovním a kultivovaným vozem.

30.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 69 příspěvků