Hyundai Venue dostane paket N Line. Bude i ostrá verze N?

Samozřejmě to byla jen otázka času, kdy se dozvíme o výbavovém paketu N Line pro tento vůz. S ostrou verzí to ale jasné není.

Ještě stále čekáme na potvrzení vstupu nejmenšího crossoveru Hyundai na evropský trh. Malé SUV Venue zapadá v hiearchii značky přesně pod model Kona a půjčuje si od něj některé prvky. Zatím se však představilo pouze v americké specifikaci na autosalonu v New Yorku.

Nový Hyundai Venue oficiálně: Malý crossover ničím nepřekvapí, podívá se i do Evropy?

Nový Hyundai Venue oficiálně: Malý crossover ničím nepřekvapí, podívá se i do Evropy?

Australský magazín Drive se na místě činu zeptal Briana Smithe, provozního ředitele Hyundai pro Severní Ameriku, zdali se pro tento vůz dočkáme i paketu N Line. Odpověď byla kladná. Ostřejší vzhled nového crossoveru se nám prý ukáže již brzy.

Řeč přišla i na opravdovou ostrou verzi N. Podle Smithe prý „může být“. Zatím to tedy není potvrzeno ani vyvráceno, stejně jako evropský prodej. Pokud si ale Hyundai Venue najde cestu i na náš trh, můžeme se těšit na zajímavého konkurenta Volkswagenu T-Cross.

Hyundai Ioniq EV můžete mít už za půl milionu. Stačí využít státní dotace

Hyundai Ioniq EV můžete mít už za půl milionu. Stačí využít státní dotace

Americká verze dostala čtyřválcový motor 1.6 litru o výkonu 89 kW (121 koní) a šestistupňovou manuální převodovku, nebo na přání bezstupňový automat. Pokud dorazí do Česka, zcela určitě se v něm objeví i motor 1.0 T-GDI, který má u značky svou silnou pozici. Nepředbíhejme ale, nejdřív nám ho musí opravdu přivézt.

Speciál: Volkswagen T-Cross

T-Cross je městský crossover (tzv. B-SUV) automobilky Volkswagen. Vůz byl oficiálně představen na podzim roku 2018 v Amsterdamu. Stojí na modulární platformě MQB A0 s motory uloženými napříč a pohonem předních kol. Základem je tříválec 1.0 TSI (70 kW), vrcholná verze má čtyřválec 1.5 TSI (110 kW).

TEST 1.0 TSI DSG • Cena, výbava, motory • Nejlevnější verzeSrovnání s konkurencí

Vodíkovým Hyundaiem Nexo z Bruselu do Prahy: Není brzo, to Česko je pozadu

Hyundai Nexo na vodík (první svezení)

Hyundai jako jedna z mála automobilek vodíkový pohon nejen testuje, ale nabízí i ve svém sériovém modelu Nexo. Ten se na vybraných trzích už prodává. Měli jsme exkluzivní možnost vyzkoušet si vůz v reálném provozu při cestě napříč Evropou.

12.  9.  2019 | Svět motorů | 35 příspěvků
TEST Suzuki Swift Sport: Kluci se baví, holky budou čumět!

Suzuki Swift Sport

Kdo říká, že musí mít sportovní auto stovky koní, nemluví pravdu. Novému Suzuki Swift Sport jich stačí 140 a stejně se budete usmívat do ucha k uchu.

4.  9.  2019 | Jan Mička | 29 příspěvků
Jak jezdí nový Hyundai Ioniq Electric? Ukázal nám to v ráji elektroaut a konopí

Hyundai Ioniq Electric 2019 (první svezení)

Z nabídky modelu Ioniq si vybere každý, koho lákají vozy na alternativní pohon. Elektromobil nedávno prošel faceliftem, aby mohl lépe držet krok s konkurencí. Povedlo se mu to?

31.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 50 příspěvků