Skvělý tah od Hyundaie. Vedoucím vývoje se stává bývalý šéf Fordů RS

U nás mění značka Hyundai strategii, ve světě mění lidi na nejvyšších pozicích, aby dosáhla co nejlepšího výsledku. A tento tah se povedl.

Automobilce Hyundai se povedl další skvělý tah. Tyrone Johnson, bývalý šéf vývoje divize Ford RS, nyní dohlíží na vývoj a testování modelů korejské automobilky v pozici Head (Team Leader) of Vehicle test and Development. Jeho pracovištěm je nyní testovací centrum Hyundai Motor Europe v Německu. Na nové pozici se rozkoukává již od srpna loňského roku.

Hyundai v Česku mění strategii. I název značky se bude vyslovovat jinak

Hyundai v Česku mění strategii. I název značky se bude vyslovovat jinak

Alberta Biermann se mezitím posunul na pozici vedoucího globálního vývoje značky a stal se prvním nekorejským pracovníkem na tak vysokém místě. Biermann nastoupil do Hyundaie v roce 2015 a podařilo se mu nastartovat sportovní divizi N, která se má i nadále rozšiřovat.

Jihokorejská automobilka má zřejmě cit pro najmutí správných lidí ve správnou dobu. Za vše mluví i spolupráce s bývalým šéfdesignérem Bentley, který pro Hyundai navrhl zcela novou Sonatu. Její unikátní design by se mohl stát předobrazem dalších vozů značky.

Hyundai Venue se ukazuje na prvních ilustracích. Takto vypadá menší Kona

Hyundai Venue se ukazuje na prvních ilustracích. Takto vypadá menší Kona

Pokud jde o divizi N, tady se i nadále pracuje na vlastním sportovním modelu. Jakýmsi ambasadorem této sportovní divize se možná stane i supersport. Na jeho vývoj bude tedy dohlížet muž, který je zodpovědný například za poslední Ford Focus RS. Myslíme tedy, že je to v dobrých rukou.

Minitest Renault Captur 1.3 TCe: 1,333 stříbrných stříkaček na rozloučenou

Renault Captur 1.3 TCe (minitest)

Crossover Renault Captur se již brzy dočká nové generace. Stihli jsme se proto rozloučit s tou současnou, která nám připomněla, proč je tento malý nezmar tak populární.

včera | Vladimír Kadera | 24 příspěvků
S Fordem Ranger Raptor na střelnici: Střele neujede, všemu ostatnímu už ano!

S Fordem Ranger Raptor na střelnici

Pick-upy si lidé kupují hlavně jako pracovní stroje. Z dřívějška víme, že už mohou sloužit také jako stylový doplněk, Ford Ranger Raptor ale patří do úplně jiné škatulky.

19.  9.  2019 | Jan Mička | 16 příspěvků
TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

16.  9.  2019 | Vladimír Kadera | 29 příspěvků