Hyundai v Česku opět navýšil prodeje svých vozů

Korejská automobilka Hyundai vykazuje na českém trhu i v letošním roce růst svých prodejů. Za měsíc červen prodala 600 nových automobilů a umístila se na 3. místě mezi dováženými značkami s tržním podílem 5,2 procenta.

Největšího úspěchu dosáhla automobilka v kategorii SUV, kde se svým modelem Santa Fe obsadila první místo se 137 prodanými vozy (kategorie M1 a N1). Velký úspěch zaznamenal i Getz, který se umístil v segmentu B na druhém místě mezi dováženými značkami.

Za celé první pololetí letošního roku prodala Hyundai u nás 3 418 osobních vozů a dosáhla tržního podílu 5,5 procenta. K tomu je třeba připočítat 781 vozů z kategorie lehkých užitkových. Celkově tak Hyundai prodala 4 199 vozů a dosáhla tržního podílu 4,9 procenta.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků