Hyundai spouští prodej aut přes Mall.cz. Za nákup on-line přidá slušný bonus

S internetovým obchodem Mall.cz rozjíždí české zastoupení Hyundai spolupráci, díky které si budete moci nové auto objednat jednoduše on-line.

Naposledy jsme něco podobného viděli u Alzy.cz a elektromobilů značky Tesla, které jste si mohli jednoduše zakoupit přes e-shop. Hyundai se v tomto směru spojil s dalším velkým internetovým obchodem v Česku. Přes Mall.cz je tak nyní možné zakoupit nový Hyundai prostřednictvím voucheru, který navíc sníží o pár tisícovek cenu vozu a přidá další bonusy navíc.  

Takzvané poukazy na automobily jsou na Mall.cz popsány následovně: „Stačí si u nás vybrat voucher v hodnotě cca 1 % z konečné ceny vozu, počkat na jeho zaslání partnerem a vyrazit k libovolnému autorizovanému prodejci dané značky vozu!“. V nabídce e-shopu jsou nyní aktuální limitované edice modelů i30, Kona a Tucson. V nejbližších dnech je mají doplnit i kompaktní modely i10 a i20.

Škoda následuje Hyundai. V Česku opět rozjela výrobu, snadné to ale mít nebude

Škoda následuje Hyundai. V Česku opět rozjela výrobu, snadné to ale mít nebude

Hyundai dodává, že ho k myšlence spolupráce s Mall.cz inspiroval doposud velmi úspěšný on-line předprodej nového Hyundaie i10 na přelomu letošního roku, který musel být kvůli velké poptávce více než zdvojnásoben.

Například Hyundai i30 Fastback je v e-shopu nabízen ve výbavě All Inclusive, kdy s motorizací 1.4 T-GDI (103 kW/140 k) a šestistupňovou manuální převodovkou zaplatíte za voucher 4900 Kč. Tato částka se poté odečte od kupní ceny modelu u prodejce (doporučená cena prodejce je v tomto případě 489.990 Kč). A pokud auto přes e-shop zakoupíte do 30. června, Hyundai vám přihodí další voucher v hodnotě 10.000 Kč na jakékoliv příslušenství.  

Koncepty Hyundai Prophecy a 45 zamíří do produkce. Oba jako elektromobily

Koncepty Hyundai Prophecy a 45 zamíří do produkce. Oba jako elektromobily

Nákup tímto způsobem je nicméně limitován určitými podmínkami. Voucher je například platný šest měsíců od zakoupení a zákazník je samozřejmě omezen nabídkou dostupných výbav. Nemá tedy stejnou volnost a výběr jako při normální konfiguraci vozu na stránkách automobilky. Případné další modifikace (například barva mimo základní vzorník) je však možné získat klasicky za příplatek.

První jízda s novým Seatem Leon 1.5 TSI: Tak dobrý, že vás dostane na kolena

Seat Leon 1.5 TSI ACT 110 kW

První dostaveníčko s novou generací Seatu Leon považujme za hodně letmé seznámení. Vyzkoušeli jsme benzinovou patnáctistovku s manuálem, největší radost nám však dělal podvozek.

včera | Jan Mička | 35 příspěvků
Minitest Hyundai Kona Hybrid Premium: Příští zastávka Spořilov?

Hyundai Kona Hybrid Premium

Hyundai má talent snad na všechno. Umí rodinná, sportovní i užitková auta. Jak se mu ale povedl hybridní crossover?

24.  5.  2020 | Vladimír Kadera | 75 příspěvků
Minitest Volkswagen up! GTI (85 kW): Meziměstská střela i obětní beránek

Volkswagen up! GTI

Utratit více než 400.000 Kč za městské auto se spalovacím motorem může kdekomu připadat jako holý nesmysl. Všechno ale začne dávat smysl, když vezmete v úvahu tři magická písmena na jeho zádi a pořádně se projedete.

21.  5.  2020 | Jan Mička | 13 příspěvků