Hyundai spouští prodej aut přes Mall.cz. Za nákup on-line přidá slušný bonus

S internetovým obchodem Mall.cz rozjíždí české zastoupení Hyundai spolupráci, díky které si budete moci nové auto objednat jednoduše on-line.

Naposledy jsme něco podobného viděli u Alzy.cz a elektromobilů značky Tesla, které jste si mohli jednoduše zakoupit přes e-shop. Hyundai se v tomto směru spojil s dalším velkým internetovým obchodem v Česku. Přes Mall.cz je tak nyní možné zakoupit nový Hyundai prostřednictvím voucheru, který navíc sníží o pár tisícovek cenu vozu a přidá další bonusy navíc.  

Takzvané poukazy na automobily jsou na Mall.cz popsány následovně: „Stačí si u nás vybrat voucher v hodnotě cca 1 % z konečné ceny vozu, počkat na jeho zaslání partnerem a vyrazit k libovolnému autorizovanému prodejci dané značky vozu!“. V nabídce e-shopu jsou nyní aktuální limitované edice modelů i30, Kona a Tucson. V nejbližších dnech je mají doplnit i kompaktní modely i10 a i20.

Škoda následuje Hyundai. V Česku opět rozjela výrobu, snadné to ale mít nebude

Škoda následuje Hyundai. V Česku opět rozjela výrobu, snadné to ale mít nebude

Hyundai dodává, že ho k myšlence spolupráce s Mall.cz inspiroval doposud velmi úspěšný on-line předprodej nového Hyundaie i10 na přelomu letošního roku, který musel být kvůli velké poptávce více než zdvojnásoben.

Například Hyundai i30 Fastback je v e-shopu nabízen ve výbavě All Inclusive, kdy s motorizací 1.4 T-GDI (103 kW/140 k) a šestistupňovou manuální převodovkou zaplatíte za voucher 4900 Kč. Tato částka se poté odečte od kupní ceny modelu u prodejce (doporučená cena prodejce je v tomto případě 489.990 Kč). A pokud auto přes e-shop zakoupíte do 30. června, Hyundai vám přihodí další voucher v hodnotě 10.000 Kč na jakékoliv příslušenství.  

Koncepty Hyundai Prophecy a 45 zamíří do produkce. Oba jako elektromobily

Koncepty Hyundai Prophecy a 45 zamíří do produkce. Oba jako elektromobily

Nákup tímto způsobem je nicméně limitován určitými podmínkami. Voucher je například platný šest měsíců od zakoupení a zákazník je samozřejmě omezen nabídkou dostupných výbav. Nemá tedy stejnou volnost a výběr jako při normální konfiguraci vozu na stránkách automobilky. Případné další modifikace (například barva mimo základní vzorník) je však možné získat klasicky za příplatek.

Hyundai i30

Hyundai i30 se prezentuje jako české auto. A proč také ne, vždyť se vyrábí v Nošovicích. Hyundai i30 patří k nejprodávanějším vozům nižší střední třídy v ČR. Oblibu si získal především cenovou dostupností.

Cena, výbava, technická data •  Minitest Hyundai i30 N Project C • Hyundai i30 N Line • Minitest Hyundai i30 N Performance • Test Hyundai i30 N Fastback • Minitest Hyundai i30 kombi

TEST Škoda Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW): Šli skautíci na výlet, měli 200 koní

Škoda Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW)

Univerzálnímu stroji se zvýšeným podvozkem nejsilnější turbodiesel a bohatá výbava sluší. Znamená „skautizace“ pro uživatele nějaká omezení, nebo je zde vše Simply clever?

24.  1.  2021 | Richard Herbich | 97 příspěvků
TEST SsangYong Korando 1.5 Turbo GDI AT: Těžko uvěřit, že může stát tak málo

SsangYong Korando 1.5 T-GDI AT

Levné auto nutně nemusí vypadat levně. Příkladů bychom v Česku našli hned několik a chybět mezi nimi nesmí ani SsangYong Korando.

22.  1.  2021 | Jan Mička | 85 příspěvků
TEST Toyota Land Cruiser 150 Executive: Injekce adrenalinu pro poctivého dělníka

Toyota Land Cruiser 150

Toyota Land Cruiser bude brzy sedmdesátníkem. Verze 150, kterou jako jedinou u nás zastoupení značky oficiálně prodává, dostala řádný upgrade techniky a výkonu. Jak to dopadlo?

20.  1.  2021 | Vladimír Kadera | 36 příspěvků