Hyundai spouští prodej aut přes Mall.cz. Za nákup on-line přidá slušný bonus

S internetovým obchodem Mall.cz rozjíždí české zastoupení Hyundai spolupráci, díky které si budete moci nové auto objednat jednoduše on-line.

Naposledy jsme něco podobného viděli u Alzy.cz a elektromobilů značky Tesla, které jste si mohli jednoduše zakoupit přes e-shop. Hyundai se v tomto směru spojil s dalším velkým internetovým obchodem v Česku. Přes Mall.cz je tak nyní možné zakoupit nový Hyundai prostřednictvím voucheru, který navíc sníží o pár tisícovek cenu vozu a přidá další bonusy navíc.  

Takzvané poukazy na automobily jsou na Mall.cz popsány následovně: „Stačí si u nás vybrat voucher v hodnotě cca 1 % z konečné ceny vozu, počkat na jeho zaslání partnerem a vyrazit k libovolnému autorizovanému prodejci dané značky vozu!“. V nabídce e-shopu jsou nyní aktuální limitované edice modelů i30, Kona a Tucson. V nejbližších dnech je mají doplnit i kompaktní modely i10 a i20.

Škoda následuje Hyundai. V Česku opět rozjela výrobu, snadné to ale mít nebude

Škoda následuje Hyundai. V Česku opět rozjela výrobu, snadné to ale mít nebude

Hyundai dodává, že ho k myšlence spolupráce s Mall.cz inspiroval doposud velmi úspěšný on-line předprodej nového Hyundaie i10 na přelomu letošního roku, který musel být kvůli velké poptávce více než zdvojnásoben.

Například Hyundai i30 Fastback je v e-shopu nabízen ve výbavě All Inclusive, kdy s motorizací 1.4 T-GDI (103 kW/140 k) a šestistupňovou manuální převodovkou zaplatíte za voucher 4900 Kč. Tato částka se poté odečte od kupní ceny modelu u prodejce (doporučená cena prodejce je v tomto případě 489.990 Kč). A pokud auto přes e-shop zakoupíte do 30. června, Hyundai vám přihodí další voucher v hodnotě 10.000 Kč na jakékoliv příslušenství.  

Koncepty Hyundai Prophecy a 45 zamíří do produkce. Oba jako elektromobily

Koncepty Hyundai Prophecy a 45 zamíří do produkce. Oba jako elektromobily

Nákup tímto způsobem je nicméně limitován určitými podmínkami. Voucher je například platný šest měsíců od zakoupení a zákazník je samozřejmě omezen nabídkou dostupných výbav. Nemá tedy stejnou volnost a výběr jako při normální konfiguraci vozu na stránkách automobilky. Případné další modifikace (například barva mimo základní vzorník) je však možné získat klasicky za příplatek.

Škoda Felicia kdysi prošla i testem Top Gearu. Už tehdy byl Clarkson mistrem slova

Škoda Felicia kdysi prošla i testem Top Gearu. Už tehdy byl Clarkson mistrem slova

Škoda Felicia dostávala v britských médiích celkem dost prostoru. Dokonce vyhrála prestižní anketu.

včera | Vladimír Kadera | 1 příspěvek
Minitest Volkswagen T-Cross 1.5 TSI ACT DSG: Kluk z plakátu

Volkswagen T-Cross 1.5 TSI ACT DSG

Nebude trvat dlouho a nabídka pohonných jednotek Volkswagen T-Cross projde drobnou úpravou. Benzinová patnáctistovka však zůstane, proto není od věci si říci, co od ní vlastně můžete očekávat.

3.  6.  2020 | Jan Mička | 15 příspěvků
Minitest Dacia Duster 1.0 TCe Prestige: V plné výbavě za cenu holé Fabie Combi!

Dacia Duster 1.0 TCe

Druhá Dacie Duster není žádnou horkou novinkou. Novinkou je ale akční ceník. SUV od Dacie totiž aktuálně můžete mít za necelých 220 tisíc, s plnou výbavou za 326.900 Kč. Vždy to ale bude tříválec s předním pohonem. Dává smysl?

31.  5.  2020 | Petr Schnagl | 114 příspěvků