Hyundai se chystá výrábět v Rusku

Jihokorejská automobilka Hyundai poodhalila své plány ohledně nové investice. Tentokrát má zájem o vyrábění svých vozidel v Rusku. Nový výrobní závod by měl automobilku vyjít na 400 milionů $ (cca. 9,3 miliardy Kč). Novou továrnou v této zemi si chce automobilka upevnit svou pozici na rozvíjejícím se ruském trhu.

Statistiky o prodejích zatím hovoří, že automobilce Hyundai se v prvních sedmi měsících tohoto roku podařilo v Rusku prodat 67 439 vozů, co je oproti stejnému období předešlého roku nárůst až o 20%. Většina těchto vozidel byla licenčně vyráběna v závodu TAGAZ.

Nová továrna by měla vyprodukovat 100 000 vozů ročně a v současnosti se už jedná o místě, kde by se továrna mohla postavit. 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 2 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků