Hyundai Santa Fe: Oficiální vůz summitu OAU

Šedesát jedna off-roadů Hundai Santa Fe sloužilo jako oficiální automobily na jednání Organizace africké jednoty.
Hyundai Santa Fe: Oficiální vůz summitu OAU
Hyundai Motor Company poskytla 61 vozů Santa Fe pro vrcholové jednání organizace africké jednoty (OAU), které se uskutečnilo začátkem července.

Hyundai zvítězil v otevřené soutěži na zajištění vozidel pro protokol zambijské vlády, která byla hostitelem tohoto summitu. Státníci si vybrali model Santa Fe 4WD s motorem 2.4 l diesel. Účast na summitu 52 států není jen otázkou prestiže, ale je to také výborný marketingový tah, protože summit OAU je vždy v centru zájmu médií.

Zatímco v loňském roce společnost Hyundai Motor Company vyvezla do Afriky 17.364 vozů, v tomto roce předpokládá, že vývoz bude činit již 23.800 vozů. A k dosažení tohoto cíle by měla napomoci i prezentace modelu Santa Fe v průběhu summitu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 2 příspěvky
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 33 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků