Hyundai Santa Fe: Oficiální vůz summitu OAU

Šedesát jedna off-roadů Hundai Santa Fe sloužilo jako oficiální automobily na jednání Organizace africké jednoty.
Hyundai Santa Fe: Oficiální vůz summitu OAU
Hyundai Motor Company poskytla 61 vozů Santa Fe pro vrcholové jednání organizace africké jednoty (OAU), které se uskutečnilo začátkem července.

Hyundai zvítězil v otevřené soutěži na zajištění vozidel pro protokol zambijské vlády, která byla hostitelem tohoto summitu. Státníci si vybrali model Santa Fe 4WD s motorem 2.4 l diesel. Účast na summitu 52 států není jen otázkou prestiže, ale je to také výborný marketingový tah, protože summit OAU je vždy v centru zájmu médií.

Zatímco v loňském roce společnost Hyundai Motor Company vyvezla do Afriky 17.364 vozů, v tomto roce předpokládá, že vývoz bude činit již 23.800 vozů. A k dosažení tohoto cíle by měla napomoci i prezentace modelu Santa Fe v průběhu summitu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků