Hyundai Santa Fe: Oficiální vůz summitu OAU

Šedesát jedna off-roadů Hundai Santa Fe sloužilo jako oficiální automobily na jednání Organizace africké jednoty.
Hyundai Santa Fe: Oficiální vůz summitu OAU
Hyundai Motor Company poskytla 61 vozů Santa Fe pro vrcholové jednání organizace africké jednoty (OAU), které se uskutečnilo začátkem července.

Hyundai zvítězil v otevřené soutěži na zajištění vozidel pro protokol zambijské vlády, která byla hostitelem tohoto summitu. Státníci si vybrali model Santa Fe 4WD s motorem 2.4 l diesel. Účast na summitu 52 států není jen otázkou prestiže, ale je to také výborný marketingový tah, protože summit OAU je vždy v centru zájmu médií.

Zatímco v loňském roce společnost Hyundai Motor Company vyvezla do Afriky 17.364 vozů, v tomto roce předpokládá, že vývoz bude činit již 23.800 vozů. A k dosažení tohoto cíle by měla napomoci i prezentace modelu Santa Fe v průběhu summitu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička | 1 příspěvek
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků