Hyundai Santa Fe bude možné přiostřit vybranými díly. Dostanou se ale mimo Koreu?

Styl nového Santa Fe přiostřují doplňkové díly fakt parádně, to bezpochyby.

Přinejmenším jihokorejští zájemci o modernizované Santa Fe budou mít možnost vyšperkovat své SUV porcí sportovních dílů N Performance Parts. Do éteru nyní míří fotky předváděcího konceptu, který celkový vzhled vozu přiostřuje.

Vepředu se objevuje nižší nárazník s dalšími otvory, na kapotě najdete trochu karbonu, sportovněji vyhlíží i boční prahy a vzadu nechybí agresivnější nárazník s další špetkou karbonu a čtveřicí koncovek výfuku. Detaily je pak možné dobarvit měděným lakováním podobně jako u vozů španělské Cupry.

Nový Hyundai Santa Fe do detailu: Plug-in hybrid má 265 koní, zvětšil se i kufr

Nový Hyundai Santa Fe do detailu: Plug-in hybrid má 265 koní, zvětšil se i kufr

Mnohem agresivnější vzhled pak SUV dodávají hlavně nová 21palcová kola, opět kontrastně zvýrazněna a doplněna o karbonové středové krytky. Za koly se vpředu dále ukazují výrazné červené třmeny brzd. A jak dodává The Korean Car Blog, od něhož fotky pochází, přehlédnout nelze ani dvojitý spoiler na zádi a nosič na střeše.

Z fotek jde částečně vidět i vylepšený interiér se sportovními sedačkami, červenými detaily včetně kontrastního prošívání a Alcantarou. Záda sedaček jsou opět z karbonu a nechybí jim příplatkové displeje zábavního systému pro cestující vzadu.

Hyundai uvádí nové klimatizační technologie. Hledí na vaše zdraví i pohodlí

Hyundai uvádí nové klimatizační technologie. Hledí na vaše zdraví i pohodlí

Zatímco tedy i v Evropě Hyundai chystá ostrou N verzi Tucsonu, v Jižní Koreji bude k mání zase designové přiostření Santa Fe. O dostupnosti dílů N Performance Parts mimo tamní trh se totiž zatím neví.

Hyundai

Výroba automobilů je u jihokorejského Hyundaie jen jednou z částí rozsáhlého, především strojírenského zaměření. Společnost byla založena v roce 1947. V roce 1998 koupila značku Kia.

Hyundai i10Hyundai i20Hyundai i30Hyundai i40Hyundai KonaHyundai TucsonHyundai NexoHyundai Sante FeHyundai GenesisHyundai IONIQ

TEST Range Rover P400 Autobiography: Další důvod, proč se stát milionářem

Range Rover P400

Range Rover není autem pro každého, ale každý by si ho měl zkusit. Nyní má nový motor o výkonu 400 koní s hybridní technikou. Jaký je?

včera | Vladimír Kadera | 58 příspěvků
TEST Toyota RAV4 2.5 Hybrid 4x4 Black Edition: Ta nejčernější myslí jen zeleně

Toyota RAV4 Hybrid Black Edition

Současná generace Toyoty RAV4 se vzdala naftového motoru. Oblíbené SUV koupíte buď s ryze benzinovým, nebo hybridním pohonem, přičemž elektrifikovaná verze nedávno dorazil na český trh v atraktivním provedení Black Edition. Vyzkoušeli jsme tu nejlepší možnou konfiguraci.

26.  11.  2020 | Jan Mička | 81 příspěvků
TEST BMW X6 xDrive30d: Starbucks, špinavé nohavice a příjemná jízda

BMW X6 xDrive30d

Jednou z největších premiér loňského roku bylo nové BMW X6, obří stylovka pro hordy movitých majitelů, kteří se nebojí expresivního stylu. Zkusili jsme naftový základ v podobě verze xDrive30d.

22.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 64 příspěvků