Hyundai Santa Fe bude možné přiostřit vybranými díly. Dostanou se ale mimo Koreu?

Styl nového Santa Fe přiostřují doplňkové díly fakt parádně, to bezpochyby.

Přinejmenším jihokorejští zájemci o modernizované Santa Fe budou mít možnost vyšperkovat své SUV porcí sportovních dílů N Performance Parts. Do éteru nyní míří fotky předváděcího konceptu, který celkový vzhled vozu přiostřuje.

Vepředu se objevuje nižší nárazník s dalšími otvory, na kapotě najdete trochu karbonu, sportovněji vyhlíží i boční prahy a vzadu nechybí agresivnější nárazník s další špetkou karbonu a čtveřicí koncovek výfuku. Detaily je pak možné dobarvit měděným lakováním podobně jako u vozů španělské Cupry.

Nový Hyundai Santa Fe do detailu: Plug-in hybrid má 265 koní, zvětšil se i kufr

Nový Hyundai Santa Fe do detailu: Plug-in hybrid má 265 koní, zvětšil se i kufr

Mnohem agresivnější vzhled pak SUV dodávají hlavně nová 21palcová kola, opět kontrastně zvýrazněna a doplněna o karbonové středové krytky. Za koly se vpředu dále ukazují výrazné červené třmeny brzd. A jak dodává The Korean Car Blog, od něhož fotky pochází, přehlédnout nelze ani dvojitý spoiler na zádi a nosič na střeše.

Z fotek jde částečně vidět i vylepšený interiér se sportovními sedačkami, červenými detaily včetně kontrastního prošívání a Alcantarou. Záda sedaček jsou opět z karbonu a nechybí jim příplatkové displeje zábavního systému pro cestující vzadu.

Hyundai uvádí nové klimatizační technologie. Hledí na vaše zdraví i pohodlí

Hyundai uvádí nové klimatizační technologie. Hledí na vaše zdraví i pohodlí

Zatímco tedy i v Evropě Hyundai chystá ostrou N verzi Tucsonu, v Jižní Koreji bude k mání zase designové přiostření Santa Fe. O dostupnosti dílů N Performance Parts mimo tamní trh se totiž zatím neví.

Za volantem nové Toyoty Yaris: Hybrid s třemi válci nelže a má skvělý podvozek!

Toyota Yaris 1.5 Hybrid

Čtvrtá generace yarisu je v Evropě nejdůležitějším modelem značky. Pro Čechy navíc zajímavá i tím, že se bude nově vyrábět u nás u Kolína. S novinkou jsme se mohli blíže seznámit na prázdných silnicích v okolí Bruselu.

11.  8.  2020 | Michal Dokoupil | 63 příspěvků
TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU

Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4

Zatímco řada evropských automobilek šíří názor, že malá SUV a crossovery pohon 4x4 nepotřebují, Suzuki se s tím nepáře a v modelu Ignis jej nabízí. Po nedávné modernizaci dokonce s hybridním pohonem, který je pro daný model jedinou možností.

9.  8.  2020 | Jan Mička | 54 příspěvků
Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Chevrolet Corvette C1

Kdy jste naposledy spatřili na silnici Chevrolet Corvette? Možná docela nedávno. Jenže se s vámi vsadíme o cokoliv, že původní typ C1 z poloviny 50. let to rozhodně nebyl. Přesto i v Česku jeden takový vzácný zámořský klenot jezdí!

8.  8.  2020 | Lukáš Prejzek | 12 příspěvků