Hyundai rozehrál celý svět. Rozdává auta na dálkové ovládání, nejvtipnější vyhrává

Aplikace je zdarma a nezabere ani moc místa. Fantazii se meze nekladou a k dispozici máte tři modely z divize N a dva přímo z motorsportu.

Hyundai spustil mobilní aplikaci, která využívá potenciál rozšířené reality. S hashtagem #staysafe, kterým nabádá lidi k tomu, aby zůstali doma, vám propůjčí své vybrané sportovní modely do mobilních telefonů. Aplikace se příhodně jmenuje Ntertainment App a je dostupná pro telefony s operačními systémy iOS a Android. Aplikace má necelých 150 Mb a najdete ji v tomto odkaze.

Nový Ioniq 5 spatřen na Severní smyčce. Elektromobil od Hyundaie přijede už brzy

Nový Ioniq 5 spatřen na Severní smyčce. Elektromobil od Hyundaie přijede už brzy

Po spuštění vás aplikace požádá o přístup k fotoaparátu telefonu a pak už se vám zobrazí intuitivní rozhraní, ve kterém si vyberete auto, naskenujete okolí a můžete si jej prohlížet ze všech stran. Skvělé je, že si můžete pustit mód „Drive“ a projet se po okolí jako s autíčkem na vysílačku.

Můžete tak dostat vůz i do vtipných situací, což je přesně to, co Hyundai chce. Pokud se vám povede nějaký husarský kousek, stačí udělat screenshot obrazovky a označit automobilku na Instagramu. Ty nejlepší kousky se pak objeví na stránkách automobilky a můžete i něco vyhrát.

Minitest Hyundai i30 N Project C: Těžko uvěřit, že tohle auto vzniklo v Česku!

Minitest Hyundai i30 N Project C: Těžko uvěřit, že tohle auto vzniklo v Česku!

Jenom je třeba mít se na pozoru, protože auotmobilka vyhlásí ještě dva úkoly. Ke „hraní“ v aplikaci máte k dispozici soutěžní speciály vycházející z modelů i20 a i30, dále pak i30 N, i30 N Fastback a Veloster N.

Hyundai

Výroba automobilů je u jihokorejského Hyundaie jen jednou z částí rozsáhlého, především strojírenského zaměření. Společnost byla založena v roce 1947. V roce 1998 koupila značku Kia.

Hyundai i10Hyundai i20Hyundai i30Hyundai i40Hyundai KonaHyundai TucsonHyundai NexoHyundai Sante FeHyundai GenesisHyundai IONIQ

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Vylepšené Mini SE Countryman nás fakt bavilo! Tříválec do zásuvky má síly až až

Mini Cooper SE Countryman All4

Jen pár desítek hodin před tím, než Česká republika na vládním semaforu zčervenala, jsme si stihli odskočit do Německa na projížďku s vylepšeným plug-in hybridním Mini Countryman. A ta jízda fakt stála za to!

26.  9.  2020 | Jan Mička | 15 příspěvků
TEST Peugeot e-208 GT 100 kW: Cizelace městského auta pro nadšence

Peugeot e-208 GT

Peugeot 208 se prodává i v elektrické variantě. Zkusili jsme si kousek v nejvyšší výbavě GT.

24.  9.  2020 | Vladimír Kadera | 13 příspěvků
Nový Hyundai i20 může vzbudit poprask! Řídili jsme prototyp s litrovým motorem

Hyundai i20 1.0 T-GDI

Nový Hyundai i20 je očekávaným soupeřem fabie a spol. Přijede až v říjnu, my už jsme jej ale exkluzivně vyzkoušeli.

20.  9.  2020 | Jiří BaborskýOndřej Mára | 47 příspěvků