Hyundai rozehrál celý svět. Rozdává auta na dálkové ovládání, nejvtipnější vyhrává

Aplikace je zdarma a nezabere ani moc místa. Fantazii se meze nekladou a k dispozici máte tři modely z divize N a dva přímo z motorsportu.

Hyundai spustil mobilní aplikaci, která využívá potenciál rozšířené reality. S hashtagem #staysafe, kterým nabádá lidi k tomu, aby zůstali doma, vám propůjčí své vybrané sportovní modely do mobilních telefonů. Aplikace se příhodně jmenuje Ntertainment App a je dostupná pro telefony s operačními systémy iOS a Android. Aplikace má necelých 150 Mb a najdete ji v tomto odkaze.

Nový Ioniq 5 spatřen na Severní smyčce. Elektromobil od Hyundaie přijede už brzy

Nový Ioniq 5 spatřen na Severní smyčce. Elektromobil od Hyundaie přijede už brzy

Po spuštění vás aplikace požádá o přístup k fotoaparátu telefonu a pak už se vám zobrazí intuitivní rozhraní, ve kterém si vyberete auto, naskenujete okolí a můžete si jej prohlížet ze všech stran. Skvělé je, že si můžete pustit mód „Drive“ a projet se po okolí jako s autíčkem na vysílačku.

Můžete tak dostat vůz i do vtipných situací, což je přesně to, co Hyundai chce. Pokud se vám povede nějaký husarský kousek, stačí udělat screenshot obrazovky a označit automobilku na Instagramu. Ty nejlepší kousky se pak objeví na stránkách automobilky a můžete i něco vyhrát.

Minitest Hyundai i30 N Project C: Těžko uvěřit, že tohle auto vzniklo v Česku!

Minitest Hyundai i30 N Project C: Těžko uvěřit, že tohle auto vzniklo v Česku!

Jenom je třeba mít se na pozoru, protože auotmobilka vyhlásí ještě dva úkoly. Ke „hraní“ v aplikaci máte k dispozici soutěžní speciály vycházející z modelů i20 a i30, dále pak i30 N, i30 N Fastback a Veloster N.

Hyundai

Výroba automobilů je u jihokorejského Hyundaie jen jednou z částí rozsáhlého, především strojírenského zaměření. Společnost byla založena v roce 1947. V roce 1998 koupila značku Kia.

Hyundai i10Hyundai i20Hyundai i30Hyundai i40Hyundai KonaHyundai TucsonHyundai NexoHyundai Sante FeHyundai GenesisHyundai IONIQ

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW): Šli skautíci na výlet, měli 200 koní

Škoda Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW)

Univerzálnímu stroji se zvýšeným podvozkem nejsilnější turbodiesel a bohatá výbava sluší. Znamená „skautizace“ pro uživatele nějaká omezení, nebo je zde vše Simply clever?

24.  1.  2021 | Richard Herbich | 97 příspěvků
TEST SsangYong Korando 1.5 Turbo GDI AT: Těžko uvěřit, že může stát tak málo

SsangYong Korando 1.5 T-GDI AT

Levné auto nutně nemusí vypadat levně. Příkladů bychom v Česku našli hned několik a chybět mezi nimi nesmí ani SsangYong Korando.

22.  1.  2021 | Jan Mička | 83 příspěvků
TEST Toyota Land Cruiser 150 Executive: Injekce adrenalinu pro poctivého dělníka

Toyota Land Cruiser 150

Toyota Land Cruiser bude brzy sedmdesátníkem. Verze 150, kterou jako jedinou u nás zastoupení značky oficiálně prodává, dostala řádný upgrade techniky a výkonu. Jak to dopadlo?

20.  1.  2021 | Vladimír Kadera | 36 příspěvků