Hyundai oficiálním partnerem fotbalového šampionátu Euro 2004

Hyundai podepsal smlouvu o oficiálním partnerství s Evropskou fotbalovou asociací pro Evropský fotbalový šampionát v roce 2004, který se bude konat v Portugalsku.

Jako automobilový partner bude poskytovat oficiální auta značky Hyundai pro zajištění hladkého a efektivního zajištění transportu a logistiky během turnaje. Hyundai byl již automobilovým partnerem pro Euro 2000, které se uskutečnilo v Belgii a Holandsku. Kromě toho je Hyundai také oficiálním partnerem mistrovství světa v roce 2006 v Německu.

Vozidlem pro fotbalový šampionát se stane nový Hyundai XG. Korejská automobilka se tak připojí k ostatním partnerským značkám fotbalistů jako jsou Canon, Carlsberg, Coca-Cola, JVC a McDonald´s a NTT Com.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků