Hyundai oficiálním partnerem fotbalového šampionátu Euro 2004

Hyundai podepsal smlouvu o oficiálním partnerství s Evropskou fotbalovou asociací pro Evropský fotbalový šampionát v roce 2004, který se bude konat v Portugalsku.

Jako automobilový partner bude poskytovat oficiální auta značky Hyundai pro zajištění hladkého a efektivního zajištění transportu a logistiky během turnaje. Hyundai byl již automobilovým partnerem pro Euro 2000, které se uskutečnilo v Belgii a Holandsku. Kromě toho je Hyundai také oficiálním partnerem mistrovství světa v roce 2006 v Německu.

Vozidlem pro fotbalový šampionát se stane nový Hyundai XG. Korejská automobilka se tak připojí k ostatním partnerským značkám fotbalistů jako jsou Canon, Carlsberg, Coca-Cola, JVC a McDonald´s a NTT Com.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 38 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků