Hyundai konečně přichází s novými navigacemi

Automobilka Hyundai je už dlouhou dobu kritizována za nevyhovující a zastaralé navigační systémy. Situace se ale mění. Automobilka ukončila vývoj nových navigací, které v nejbližší době nasadí do svých modelů.

Kvalita korejských vozů se neustále zlepšuje, ale také se zvyšují očekávaní ze strany zákazníků. Nové navigace se objeví v modelech Santa Fe, Sonata a Veracruz, velký sedan Genesis dostane ještě pokročilejší systém podobný třeba iDrivu u BMW. Hlavní výhodou nových navigací má být intuitivní ovládání a rychlost.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků