Hyundai i30 Sport: MS-Design se překonal

Nový model korejské automobilky Hyundai je na trhu sotva pár týdnů a nám velmi dobře známý stylista MS-Design již připravil první zkrášlovací balíček. A pokud jsou díla tohoto mistra občas velmi kontroverzní, u Hyundai i30 byl velmi jemný.

Změny provedené MS-Designem se nesou v tradičním duchu. Stačí vzít sériový model, nasadit mu nová 17" kola, k tomu přidat upravený přední a zadní nárazník, přihodit k tomu přední spoiler, boční prahové nástavce, dozadu umístit nové koncovky výfuku, nad zadní okno přilepit střešní spoiler a dílo je hotové. Tentokrát to ale šlo i bez kýče...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hyundai i30 Sport

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků