Hyundai i30 Sport: MS-Design se překonal

Nový model korejské automobilky Hyundai je na trhu sotva pár týdnů a nám velmi dobře známý stylista MS-Design již připravil první zkrášlovací balíček. A pokud jsou díla tohoto mistra občas velmi kontroverzní, u Hyundai i30 byl velmi jemný.

Změny provedené MS-Designem se nesou v tradičním duchu. Stačí vzít sériový model, nasadit mu nová 17" kola, k tomu přidat upravený přední a zadní nárazník, přihodit k tomu přední spoiler, boční prahové nástavce, dozadu umístit nové koncovky výfuku, nad zadní okno přilepit střešní spoiler a dílo je hotové. Tentokrát to ale šlo i bez kýče...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hyundai i30 Sport

 

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 30 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků