Hyundai HED-5, vize rodinného vozu

Korejská automobilka Hyundai představí v Ženevě studii šestimístného rodinného MPV. Vůz, který bude samozřejmě futuristický a bude ukázkou budoucích trendů, nemá ztratit nic ze své praktičnosti a funkčního zaměření.

Vůz vznikl ve spolupráci s renomovanými společnostmi jako je Recaro, Bayer a LG, což má za následek, že HED-5 je opravdovým rodinným vozem budoucnosti.

Vůz navíc myslí i na životní prostředí, jelikož Hyundai jej osadila technologiemi, které sníží emise CO2 až o 29 % a to bez navýšení ceny výroby, snížení výkonu, nebo snížení ovladatelnosti vozu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hyundai HED-5

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků