Hyundai HED-5, vize rodinného vozu

Korejská automobilka Hyundai představí v Ženevě studii šestimístného rodinného MPV. Vůz, který bude samozřejmě futuristický a bude ukázkou budoucích trendů, nemá ztratit nic ze své praktičnosti a funkčního zaměření.

Vůz vznikl ve spolupráci s renomovanými společnostmi jako je Recaro, Bayer a LG, což má za následek, že HED-5 je opravdovým rodinným vozem budoucnosti.

Vůz navíc myslí i na životní prostředí, jelikož Hyundai jej osadila technologiemi, které sníží emise CO2 až o 29 % a to bez navýšení ceny výroby, snížení výkonu, nebo snížení ovladatelnosti vozu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hyundai HED-5

 

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků