Hyundai HED-5, vize rodinného vozu

Korejská automobilka Hyundai představí v Ženevě studii šestimístného rodinného MPV. Vůz, který bude samozřejmě futuristický a bude ukázkou budoucích trendů, nemá ztratit nic ze své praktičnosti a funkčního zaměření.

Vůz vznikl ve spolupráci s renomovanými společnostmi jako je Recaro, Bayer a LG, což má za následek, že HED-5 je opravdovým rodinným vozem budoucnosti.

Vůz navíc myslí i na životní prostředí, jelikož Hyundai jej osadila technologiemi, které sníží emise CO2 až o 29 % a to bez navýšení ceny výroby, snížení výkonu, nebo snížení ovladatelnosti vozu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hyundai HED-5

 

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 4 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků