Hyundai Genesis Coupé, šikmé oči v důstojném designu

Automobilka Hyundai zveřejnila první skici své studie Genesis Coupé, která má naznačit, jakým směrem se bude ubírat nástupce současného Coupé. Představení studie je plánováno na americký autosalon v Los Angeles a do té doby budeme jen tušit, co nás doopravdy čeká.

Skici jasně naznačují, že studie bude mít opravdu dynamický design, ale otázkou je, co vše by bylo do produkční verze zachováno. I když nejsou známy žádné oficiality, dá se očekávat nasazení šestiválcového motoru s objemem 3,8 l a případně přeplňovaný dvoulitr.

Nový osmiválec ze sedanu Genesis se zřejmě pod kapotu nedostane. Ale na druhou stranu dokud to není oficiální, nelze to vyloučit. Možná bude jen pod kapotou studie a do produkce nepůjde, nebo se s V8 motorem můžeme u kupé úplně rozloučit.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hyundai Genesis Coupé

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 20 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky