Hyundai: devět nových modelů (spy photos)

Hyundai chystá pro následující léta celou řadu novinek. Již příští rok se představí nová generace Sonaty a vlajková loď XG, o rok později přijde na řadu Accent a další nové vozy. Příznivci značky se mají na co těšit.
Hyundai: devět nových modelů (spy photos)

Korejský Hyundai si v poslední době nevede vůbec špatně. V Evropě i v Americe prodává stále více vozů a definitivně se zbavuje pověsti levné automobilky z Asie vyrábějící nekvalitní produkty. S každým novým vozem přichází zlepšení, které posunuje vozy Hyundai na žebříčku kvality zase o stupínek výše. Pozitivním směrem se posunul rovněž desing, který vypadá více evropsky, což se zákazníkům líbí. Huyndai hodlá v nastoupeném trendu pokračovat a chce nadále zlepšovat křivky prodejů.

K tomu ovšem potřebuje pravidelný přísun nových modelů. Tuto skutečnost si automobilka naštěstí uvědomuje a v následujících letech uvede několik novinek. V roce 2005 Hyundai představí novou Sonatu a vlajkovou loď XG, v roce 2006 přijde na řadu nový Accent, SUV Santa Fe a nový minivan s blíže neurčeným jménem. Na rok 2007 naplánoval Huyndai premiéru vozů Triburon, Elentra, Sonata coupé a také představení nového středního SUV (mid-size).

Hyunda Talos

Na autosalonu v Ženevě prezentoval Hyundai zajímavou studii, jež měla ukázat možnou podobu nástupce modelu Accent. Po futuristicky střiženém konceptu přichází špionážní fotografie, které zachycují novinku v provozu. Neoficiální zdroje uvádí, že dostane jméno Talos a přinese další zlepšení v oblasti zpracování i jízdních vlastností.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Hyundai XG

Vlajková loď značky se představí v nové podobě roce 2006. Nástupce současného XG se pochlubí komfortním a luxusním interiérem, maximální výbavou a výbornými jízdními vlastnostmi.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek ´

Hyundai Elantra

Nová generace Elantry se proti současnému modelu poněkud "nafoukne", růst do všech stran znásobí především vnitřní prostor. S většími proporcemi a novým designem bude nová Elantra vypadat majestátněji a mohutněji a více se přiblíži modelu Sonata.  

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Hyundai Sonata

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hyundai Sonata a Elantra vedle sebe 

Hyundai Coupé

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Hyundai MPV

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 28 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků