Hyundai: devět nových modelů (spy photos)

Hyundai chystá pro následující léta celou řadu novinek. Již příští rok se představí nová generace Sonaty a vlajková loď XG, o rok později přijde na řadu Accent a další nové vozy. Příznivci značky se mají na co těšit.
Hyundai: devět nových modelů (spy photos)

Korejský Hyundai si v poslední době nevede vůbec špatně. V Evropě i v Americe prodává stále více vozů a definitivně se zbavuje pověsti levné automobilky z Asie vyrábějící nekvalitní produkty. S každým novým vozem přichází zlepšení, které posunuje vozy Hyundai na žebříčku kvality zase o stupínek výše. Pozitivním směrem se posunul rovněž desing, který vypadá více evropsky, což se zákazníkům líbí. Huyndai hodlá v nastoupeném trendu pokračovat a chce nadále zlepšovat křivky prodejů.

K tomu ovšem potřebuje pravidelný přísun nových modelů. Tuto skutečnost si automobilka naštěstí uvědomuje a v následujících letech uvede několik novinek. V roce 2005 Hyundai představí novou Sonatu a vlajkovou loď XG, v roce 2006 přijde na řadu nový Accent, SUV Santa Fe a nový minivan s blíže neurčeným jménem. Na rok 2007 naplánoval Huyndai premiéru vozů Triburon, Elentra, Sonata coupé a také představení nového středního SUV (mid-size).

Hyunda Talos

Na autosalonu v Ženevě prezentoval Hyundai zajímavou studii, jež měla ukázat možnou podobu nástupce modelu Accent. Po futuristicky střiženém konceptu přichází špionážní fotografie, které zachycují novinku v provozu. Neoficiální zdroje uvádí, že dostane jméno Talos a přinese další zlepšení v oblasti zpracování i jízdních vlastností.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Hyundai XG

Vlajková loď značky se představí v nové podobě roce 2006. Nástupce současného XG se pochlubí komfortním a luxusním interiérem, maximální výbavou a výbornými jízdními vlastnostmi.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek ´

Hyundai Elantra

Nová generace Elantry se proti současnému modelu poněkud "nafoukne", růst do všech stran znásobí především vnitřní prostor. S většími proporcemi a novým designem bude nová Elantra vypadat majestátněji a mohutněji a více se přiblíži modelu Sonata.  

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Hyundai Sonata

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hyundai Sonata a Elantra vedle sebe 

Hyundai Coupé

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Hyundai MPV

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků