Hyundai dál věří ve vodík. Svou vizi teď předává mladým nejlepším způsobem

V dnešní době vyhrává ten, kdo dokáže oslovit mladé skrz sociální sítě. Hyundai proto zvolil čtveřici skvělých ambasadorů, kteří budou mezi omladinu tlačit vodík.

Automobilka Hyundai spustila globální osvětově podpůrný program H2U (Hydrogen to You). Cílem této kampaně je zvýšit povědomí veřejnosti o vedoucím postavení korejské automobilky na poli vodíkových pohonů. Hlavním hrdinou této akce je pochopitelně Hyundai Nexo, elektromobil napájaný vodíkovými palivovými články.

Nový Hyundai Tucson prošel testováním v Kopřivnici. Jak si vedl v domově Tatry?

Nový Hyundai Tucson prošel testováním v Kopřivnici. Jak si vedl v domově Tatry?

Hyundai oslovil v rámci tohoto programu několik influencerů a vytvořil z nich své ambasadory. Ti mají za úkol přímo oslovovat mladé spotřebitele, kteří hledají nové technologie. Konkrétně jde o čtyři osoby ze světa módy, hudby, fotografie a vědy.

Muziku zastupuje německá diskžokejka korejského původu Peggy Gou, která je známá především na berlínské klubové scéně. Za módu mluví vítězka soutěže Německo hledá topmodelku Toni Dreher-Adenuga. Vědu zastupuje youtuber Jacob Beautemps, jehož kanál Breaking Lab má přes 230 tisíc odběratelů. A nakonec Konrad Langer, úspěšný berlínský fotograf.

Nový Hyundai i20 dorazil do Česka. Stojí tak akorát, ale můžete ho mít i zadarmo

Nový Hyundai i20 dorazil do Česka. Stojí tak akorát, ale můžete ho mít i zadarmo

„Program H2U vyjadřuje vizi naší společnosti: Pokrok pro lidstvo,“ řekl Wonhong Cho, výkonný viceprezident a globální marketingový ředitel společnosti Hyundai Motor Company. „Touto platformou zvýšíme povědomí o významu vodíkové technologie pro řešení ekologických výzev naší doby.“

Hyundai

Výroba automobilů je u jihokorejského Hyundaie jen jednou z částí rozsáhlého, především strojírenského zaměření. Společnost byla založena v roce 1947. V roce 1998 koupila značku Kia.

Hyundai i10Hyundai i20Hyundai i30Hyundai i40Hyundai KonaHyundai TucsonHyundai NexoHyundai Sante FeHyundai GenesisHyundai IONIQ

Nový Hyundai i20 může vzbudit poprask! Řídili jsme prototyp s litrovým motorem

Hyundai i20 1.0 T-GDI

Nový Hyundai i20 je očekávaným soupeřem fabie a spol. Přijede až v říjnu, my už jsme jej ale exkluzivně vyzkoušeli.

20.  9.  2020 | Jiří BaborskýOndřej Mára | 45 příspěvků
Poprvé za volantem Škody Octavia RS iV: Eso v rukávu spořivého manažera

Škoda Octavia RS iV

Nová Škoda Octavia RS je k mání ve třech verzích pohonu. Vyzkoušeli jsme tu, která je z pohledu techniky nejkomplikovanější.

17.  9.  2020 | Vladimír Kadera | 88 příspěvků
S elektrickým VW ID.3 poprvé v Česku: Velký skok pro VW, problém pro ostatní?

VW ID.3 1st Edition 150 kW

Volkswagen ID.3 se na našem trhu už nějaký ten pátek prodává, vůbec první kontakt na české půdě jsme s ním však zažili až minulý týden. A vy můžete taky.

14.  9.  2020 | Jan Mička | 59 příspěvků