Hyundai chce navázat na fenomén Dacie Logan

I když vozy automobilky Hyundai patří na trhu k těm levným, neznamená to, že by nemohly být ještě levnější. Dacia Logan se stal doslova revolučním vozem, protože ukázala světu, že jednoduchost a nízká cena mohou znamenat ohromný úspěch a to i ve 21. století.

Toyota, Nissan, Volkswagen a další automobilky již oznámily, že chtějí mít také podobný vůz. Tedy auto s rozumnými rozměry za velmi nízkou cenou. Korejská automobilka Hyundai nechce zůstat pozadu a oznámila, že chystá opravdu levný model s cenovkou do 10 000 dolarů, tedy přibližně 220 000 Kč.

Za tyto peníze má zákazník na vybraných trzích v budoucnu získat vůz, který bude rozměry zapadat do nižší střední třídy. Navíc i přes nízkou cenu má nabídnout vcelku solidní výbavu a motory.

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků