Hvězda Rychle a zběsile opět ukazuje, že je nespoutaný živel. Takto děsila Cardi B

Michelle Rodriguez je pěkné kvítko. Svou nespoutanost umí ale pěkně vypustit za volantem. Přesvědčila se o tom i světoznámá rapperka.

Michelle Rodriguez je americká herečka narozená v Texasu, která je jedním z nosných prvků filmové série Rychle a zběsile, kde ztvárňuje Letty Ortizovou. Vedle této role si ji můžete pamatovat ještě ze seriálu Ztraceni či jako neohroženou pilotku v Cameronově Avataru z roku 2009.

Ne každý ale ví, že Michelle je také vášnivá řidička. Její touhu po silných autech pak samozřejmě podporuje účast na natáčení filmů z franšízy Rychle a zběsile. Sama si ráda některé pasáže odřídí, ale jakožto jedna z hlavních hvězd nemá dovoleno se pouštět do kaskadérských kousků. Na to má svou dublérku.

Nejlepší moment v historii filmu? Vin Diesel má jasno. Do scény se mu ale nechtělo

Nejlepší moment v historii filmu? Vin Diesel má jasno. Do scény se mu ale nechtělo

Michelle se nenechala zastavit, stala se totiž sama kaskadérskou jezdkyní, respektive pálí pneumatiky na všechny myslitelné způsoby a věnuje se synchronizovaným jízdám. Že je opravdu dominantní a profesionální personou, předvedla i v dalším díle série Cardi Tries. Jde o show, kde americká rapperka Cardi B (Belcalis Almanzar) zkouší různé a pro ni neobvyklé věci.

Cardi B je celosvětově známá a díky svým hitům si přišla na opravdové jmění. Nakupuje si tak auta, i když sama neřídí a vůbec se k tomu nemá. Nicméně za účelem této show se rozhodla posadit se za volant a pár věcí si zkusit. Celé video má samozřejmě svůj scénář, aby z výsledku nevypadala Cardi B špatně, ale i tak to je celkem zábava.

Rychle a zběsile už podeváté popírá zákony fyziky. Může ještě vůbec něčím překvapit?

Rychle a zběsile už podeváté popírá zákony fyziky. Může ještě vůbec něčím překvapit?

Především pak ale právě díky Michelle, která na sebe strhává většinu pozornosti i přes přítomnost tak extravagantní osobnosti, jakou je právě Cardi B. Michelle se navíc rozhodně nemusí cítit druhořadě, v dobách své největší slávy byla označována za jednu z nejvíce sexy žen na světě.

Vychovávala ji babička, její otec je Portorikánec a matka je z Dominikánské republiky. Otevřena se přiznala k bisexualitě a vystřídala několik partnerů a partnerek. Je to také pěkné kvítko, třeba v roce 2003 způsobila opilá nehodu a z místa ujela. Za jízdu pod vlivem alkoholu byla letos dokonce ve vězení.

TEST Subaru BRZ Final Edition: Devět let nás učilo tlačit na pilu. Teď už naposledy

Subaru BRZ Final Edition

Subaru již devátým rokem připomíná, že teď je ten správný čas na pořízení řidičského kupé za hodně dobré peníze. Kdo i letos zaváhá, nejspíš bude mít na nějakou dobu smůlu.

13.  1.  2021 | Vladimír Kadera | 32 příspěvků
TEST Audi e-tron 55 quattro Sportback: Tichý a hodně nápadný žrout elektřiny

Audi e-tron 55 quattro SB

Audi e-tron jsme tu měli už předloni. Tenkrát jsme s ním vyrazili do Rakouska a zažili pár neočekávaných dobrodružství. Dnes tu máme elegantnější verzi Sportback. Do žádných akcích se ale nehrneme, mrkneme na jeho schopnosti hezky v domácích podmínkách.

10.  1.  2021 | Vladimír Kadera | 118 příspěvků
Renault Captur E-Tech v dlouhodobém testu: Povedený start! Rychlík to ale není

Renault Captur E-Tech 160 (1. díl)

Testovací auta se u nás zpravidla zdrží necelý týden. S plug-in hybridním Renaultem Captur však máme troch větší plány.

8.  1.  2021 | Jan Mička | 14 příspěvků