Hummer míří do Japonska, jak to dopadne?

Japonsko je zemí motoristům zaslíbenou. Tunerské úpravy zde míří k nebesům, vymazlené ječící vysokootáčkové motory jsou tam jako doma a unýtované diesely takřka v ilegalitě. Jak do toho zapadají produkty Hummeru? Na první pohled nijak, jenže právě tato automobilka míří do země vycházejícího slunce udělat pořádný byznys.

Když si k výše zmíněnému připočteme přeplněné silnice a honbu za eko automobilky, může působit rozhodnutí americké automobilky trochu zvláštně. Hummer ale v Japonsku určitě zahájí prodeje svých modelů H2 a H3 na jaře příštího roku. V počátku se počítá jen s kusovými prodeji, ale dle průzkumu jsou Japonci těmito vozy doslova fascinováni, a tak se může stát, že japonské městské silnice zaplní opravdu velké vozy.

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

dnes | Jan Mička
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků