Hummer míří do Japonska, jak to dopadne?

Japonsko je zemí motoristům zaslíbenou. Tunerské úpravy zde míří k nebesům, vymazlené ječící vysokootáčkové motory jsou tam jako doma a unýtované diesely takřka v ilegalitě. Jak do toho zapadají produkty Hummeru? Na první pohled nijak, jenže právě tato automobilka míří do země vycházejícího slunce udělat pořádný byznys.

Když si k výše zmíněnému připočteme přeplněné silnice a honbu za eko automobilky, může působit rozhodnutí americké automobilky trochu zvláštně. Hummer ale v Japonsku určitě zahájí prodeje svých modelů H2 a H3 na jaře příštího roku. V počátku se počítá jen s kusovými prodeji, ale dle průzkumu jsou Japonci těmito vozy doslova fascinováni, a tak se může stát, že japonské městské silnice zaplní opravdu velké vozy.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků