Hummer míří do Japonska, jak to dopadne?

Japonsko je zemí motoristům zaslíbenou. Tunerské úpravy zde míří k nebesům, vymazlené ječící vysokootáčkové motory jsou tam jako doma a unýtované diesely takřka v ilegalitě. Jak do toho zapadají produkty Hummeru? Na první pohled nijak, jenže právě tato automobilka míří do země vycházejícího slunce udělat pořádný byznys.

Když si k výše zmíněnému připočteme přeplněné silnice a honbu za eko automobilky, může působit rozhodnutí americké automobilky trochu zvláštně. Hummer ale v Japonsku určitě zahájí prodeje svých modelů H2 a H3 na jaře příštího roku. V počátku se počítá jen s kusovými prodeji, ale dle průzkumu jsou Japonci těmito vozy doslova fascinováni, a tak se může stát, že japonské městské silnice zaplní opravdu velké vozy.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 28 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 12 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků