Hummer míří do Japonska, jak to dopadne?

Japonsko je zemí motoristům zaslíbenou. Tunerské úpravy zde míří k nebesům, vymazlené ječící vysokootáčkové motory jsou tam jako doma a unýtované diesely takřka v ilegalitě. Jak do toho zapadají produkty Hummeru? Na první pohled nijak, jenže právě tato automobilka míří do země vycházejícího slunce udělat pořádný byznys.

Když si k výše zmíněnému připočteme přeplněné silnice a honbu za eko automobilky, může působit rozhodnutí americké automobilky trochu zvláštně. Hummer ale v Japonsku určitě zahájí prodeje svých modelů H2 a H3 na jaře příštího roku. V počátku se počítá jen s kusovými prodeji, ale dle průzkumu jsou Japonci těmito vozy doslova fascinováni, a tak se může stát, že japonské městské silnice zaplní opravdu velké vozy.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků