Hummer HX Concept, tak trochu jako Lego

Americká automobilka Hummer představí v Detroitu koncept modelu HX, který by v případě produkce zaujal místo nejmenšího modelu. Ostatně rozvor studie je o téměř 230 mm menší než u modelu H3 a to je na tuto automobilku opravdu málo.

Každopádně vůz je svým způsobem jasně zařaditelný. Přední maska vozu si zachovala své tradiční pojetí a také muskulaturnost je zde silně zastoupená.

O pohon studie se stará šestiválec o objemu 3,6 litru s označením SIDI FlexFuel, který umí jezdit nejen na natural, ale také na E85. Výkon je pak přenášen na všechna kola prostřednictvím šestistupňového automatu. A jelikož se jedná o Hummer je zde k dispozici uzávěrka diferenciálů, odpojování stabilizátorů a mnoho dalšího.

Každopádně za pozornost stojí modularita karosérie, kdy z ni lze odebrat značnou část panelů a vůz se tak promění ve velmi otevřenou verzi, která se osvědčí hlavně v létě.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Hummer HX Concept
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků