Hummer H3x, více krásy a komfortu

Milovníci amerického Hummeru nesli nelibě velké zcivilnění této terénní ikony. Přesto si i nejmenší z rodiny Hummeru našel své zákazníky a milovníky. Hummer H3 nyní dostal nový paket s větším luxusem a praktičností.
Hummer H3x, více krásy a komfortu

Americký výrobce terénních vozů Hummer přichystal pro příští tok edici nejmenšího modelu H3. Za malým písmenem "x" se skrývá několik modifikací. Kvalitní základ zůstává zachován - podvozek, motor, pohod, převodovka ad. jsou totožné s běžným modelem. Změny jsou spíše stylingové a komfortní. Hummer H3x dostal modifikovanou mřížku chladiče v barvě vozu, ochranný přední a prahový rám, nové ochranné pouzdro rezervy na zadních dveřích, mírně modifikované blatníky. Celý styling má působit exklusivněji a komfortněji.

Změnou prošel i interiér, tam najdete na přání vše, co dnešní automobilový průmysl nabízí. Kožený interiér se stavitelnými a masážními sedačkami není problém. Dekory různých materiálů a povrchových úprav také ne. DVD a TV, navigace, herní konzole, LCD obrazovky ve stropě, opěrkách hlavy, automatická klimatizace atd. je jen část toho, co si může zákazník dopřát.

Edice Hummer H3x bude v prodeji v první polovině příštího roku pro zákazníky ve Spojených státech a v Kanadě, ovšem pro zavedené české dovozce vozů z USA jistě nebude problém tento vůz přivézt i knám. Počítejte ovšem se základní cenou nad 2 mil. Kč bez cla a poplatků.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hummer H3x

Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

včera | Radek Pecák | 6 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků