Hummer H3x, více krásy a komfortu

Milovníci amerického Hummeru nesli nelibě velké zcivilnění této terénní ikony. Přesto si i nejmenší z rodiny Hummeru našel své zákazníky a milovníky. Hummer H3 nyní dostal nový paket s větším luxusem a praktičností.
Hummer H3x, více krásy a komfortu

Americký výrobce terénních vozů Hummer přichystal pro příští tok edici nejmenšího modelu H3. Za malým písmenem "x" se skrývá několik modifikací. Kvalitní základ zůstává zachován - podvozek, motor, pohod, převodovka ad. jsou totožné s běžným modelem. Změny jsou spíše stylingové a komfortní. Hummer H3x dostal modifikovanou mřížku chladiče v barvě vozu, ochranný přední a prahový rám, nové ochranné pouzdro rezervy na zadních dveřích, mírně modifikované blatníky. Celý styling má působit exklusivněji a komfortněji.

Změnou prošel i interiér, tam najdete na přání vše, co dnešní automobilový průmysl nabízí. Kožený interiér se stavitelnými a masážními sedačkami není problém. Dekory různých materiálů a povrchových úprav také ne. DVD a TV, navigace, herní konzole, LCD obrazovky ve stropě, opěrkách hlavy, automatická klimatizace atd. je jen část toho, co si může zákazník dopřát.

Edice Hummer H3x bude v prodeji v první polovině příštího roku pro zákazníky ve Spojených státech a v Kanadě, ovšem pro zavedené české dovozce vozů z USA jistě nebude problém tento vůz přivézt i knám. Počítejte ovšem se základní cenou nad 2 mil. Kč bez cla a poplatků.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hummer H3x

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků