Hummer H3x, více krásy a komfortu

Milovníci amerického Hummeru nesli nelibě velké zcivilnění této terénní ikony. Přesto si i nejmenší z rodiny Hummeru našel své zákazníky a milovníky. Hummer H3 nyní dostal nový paket s větším luxusem a praktičností.
Hummer H3x, více krásy a komfortu

Americký výrobce terénních vozů Hummer přichystal pro příští tok edici nejmenšího modelu H3. Za malým písmenem "x" se skrývá několik modifikací. Kvalitní základ zůstává zachován - podvozek, motor, pohod, převodovka ad. jsou totožné s běžným modelem. Změny jsou spíše stylingové a komfortní. Hummer H3x dostal modifikovanou mřížku chladiče v barvě vozu, ochranný přední a prahový rám, nové ochranné pouzdro rezervy na zadních dveřích, mírně modifikované blatníky. Celý styling má působit exklusivněji a komfortněji.

Změnou prošel i interiér, tam najdete na přání vše, co dnešní automobilový průmysl nabízí. Kožený interiér se stavitelnými a masážními sedačkami není problém. Dekory různých materiálů a povrchových úprav také ne. DVD a TV, navigace, herní konzole, LCD obrazovky ve stropě, opěrkách hlavy, automatická klimatizace atd. je jen část toho, co si může zákazník dopřát.

Edice Hummer H3x bude v prodeji v první polovině příštího roku pro zákazníky ve Spojených státech a v Kanadě, ovšem pro zavedené české dovozce vozů z USA jistě nebude problém tento vůz přivézt i knám. Počítejte ovšem se základní cenou nad 2 mil. Kč bez cla a poplatků.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hummer H3x

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků