Hummer H3 Black Edition: černočerná klasika

Hummer se v našich končinách vyjímá už v běžném provedení. A obrovité auto nyní přichází ve zcela nepřehlédnutelné edici.
Hummer H3 Black Edition: černočerná klasika

Nový akční model vychází z prémiového H3 Adventure, který ovšem doplňuje o nové prvky. Jak již název napovídá, tentokrát bude vše černé. Černé je lakování karosérie, zatmavená okna, kola i komplet interiér. Vše je tak černé, že na autě nenajdeme ani žádný chrom, který normalně zdobí třeba přední masku vozu.

Za pozornost stojí také kola, která jsou na Hummer H3 nebývale malá. Zřejmě se tak počítá s tím, že občas vyjede i do terénu, kam se nablýskané třiadvacítky prostě moc nehodí.

Hummer uvede tento model na trh ještě v tomto roce. Hodlá prodat až padesát kusů u nás v Evropě a počítá s tím, že příští rok se zájem ještě zvýši. Příplatek za tuto verzi proti modelu Adventure bude činit jen 1 250 eur, což není příliš. Celková cena modelu se tak vyšplhá na 62 670 eur (cca 1,7 milionu Kč) a v Evropě se počítá s prodejem padesáti kousků. Pokud vás tedy Black Edition zaujala, neváhejte...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hummer H3 Black Edition

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků