Hummer H3 Black Edition: černočerná klasika

Hummer se v našich končinách vyjímá už v běžném provedení. A obrovité auto nyní přichází ve zcela nepřehlédnutelné edici.
Hummer H3 Black Edition: černočerná klasika

Nový akční model vychází z prémiového H3 Adventure, který ovšem doplňuje o nové prvky. Jak již název napovídá, tentokrát bude vše černé. Černé je lakování karosérie, zatmavená okna, kola i komplet interiér. Vše je tak černé, že na autě nenajdeme ani žádný chrom, který normalně zdobí třeba přední masku vozu.

Za pozornost stojí také kola, která jsou na Hummer H3 nebývale malá. Zřejmě se tak počítá s tím, že občas vyjede i do terénu, kam se nablýskané třiadvacítky prostě moc nehodí.

Hummer uvede tento model na trh ještě v tomto roce. Hodlá prodat až padesát kusů u nás v Evropě a počítá s tím, že příští rok se zájem ještě zvýši. Příplatek za tuto verzi proti modelu Adventure bude činit jen 1 250 eur, což není příliš. Celková cena modelu se tak vyšplhá na 62 670 eur (cca 1,7 milionu Kč) a v Evropě se počítá s prodejem padesáti kousků. Pokud vás tedy Black Edition zaujala, neváhejte...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hummer H3 Black Edition

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků