Hummer H3 Black Edition: černočerná klasika

Hummer se v našich končinách vyjímá už v běžném provedení. A obrovité auto nyní přichází ve zcela nepřehlédnutelné edici.
Hummer H3 Black Edition: černočerná klasika

Nový akční model vychází z prémiového H3 Adventure, který ovšem doplňuje o nové prvky. Jak již název napovídá, tentokrát bude vše černé. Černé je lakování karosérie, zatmavená okna, kola i komplet interiér. Vše je tak černé, že na autě nenajdeme ani žádný chrom, který normalně zdobí třeba přední masku vozu.

Za pozornost stojí také kola, která jsou na Hummer H3 nebývale malá. Zřejmě se tak počítá s tím, že občas vyjede i do terénu, kam se nablýskané třiadvacítky prostě moc nehodí.

Hummer uvede tento model na trh ještě v tomto roce. Hodlá prodat až padesát kusů u nás v Evropě a počítá s tím, že příští rok se zájem ještě zvýši. Příplatek za tuto verzi proti modelu Adventure bude činit jen 1 250 eur, což není příliš. Celková cena modelu se tak vyšplhá na 62 670 eur (cca 1,7 milionu Kč) a v Evropě se počítá s prodejem padesáti kousků. Pokud vás tedy Black Edition zaujala, neváhejte...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hummer H3 Black Edition

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků