Hummer H2 450 scooter: extravagantní nápad

Vozy Hummer byly vždy spojovány se silou, velikostí a schopností v terénu. Jenomže i zde platí pravidlo, že čím menší model, tím lepší prodeje. Zajímavý nápad se zrodil v hlavě designéra Oberdana Bezziho, který navrhl, jak by měl vypadat Hummer skútr.

Malý motocykl s označením H2 schopný jízdy v terénu se pyšní designem, který jasně odkazuje na čtyřkolové stroje. Pod jeho kapotou se ukrývá imaginární motor o objemu 450 ccm a pneumatiky naznačují vysoké terénní ambice. Celou skicu neberte nijak vážně - automobilka nic podobného nechystá, ale z pohledu recese je to nápad rozhodně zajímavý.

Klepněte pro větší obrázek
Hummer H2 450 scooter

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 14 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 206 příspěvků