Hummer bude zelený, tedy alespoň na oko

Americká automobilka Hummer vstoupí také do vod ekologických vozů. Byť se to zdá při pohledu na monstra tohoto výrobce jako utopie, chce i Hummer nabídnout zákazníkům verze, které budou alespoň na oko ekologičtější.

To je také důvod, proč automobilka použije benzínové motory, které budou upraveny pro použití paliva E85. Tyto modely ponesou označení SUT a na trhu by se měly objevit v příštím roce.

Jako první má přijít na řadu verze H2, ale později se SUT verze objeví i u ostatních modelů a to včetně nástupců těch současných.

Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků