Hummer bude mít problémy s modelem H2, má příliš velkou spotřebu

Americká ikona terénních vozů Hummer se bude již brzy potýkat s problémy. Nová pravidla o spotřebě a ekologii, která budou zavedeny ve Spojených státech, možná donutí výrobce tohoto vozu svůj model přepracovat. Dle těchto pravidel budou mít vozy s velkou spotřebou problémy s homologací a nemusí dostat povolení k prodejům. Spotřeba u civilních vozů by měla být omezena dle hmotnosti, výkonu a dalších parametrů a Hummer H2 se do těchto mantinelů prozatím nevejde. Dle pravidel, která budou zavedena, by měl Hummer snížit spotřebu v řádu desítek procent.

Tip: Přečtěte si náš velký test Hummeru H3.

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků