Hummer bude mít problémy s modelem H2, má příliš velkou spotřebu

Americká ikona terénních vozů Hummer se bude již brzy potýkat s problémy. Nová pravidla o spotřebě a ekologii, která budou zavedeny ve Spojených státech, možná donutí výrobce tohoto vozu svůj model přepracovat. Dle těchto pravidel budou mít vozy s velkou spotřebou problémy s homologací a nemusí dostat povolení k prodejům. Spotřeba u civilních vozů by měla být omezena dle hmotnosti, výkonu a dalších parametrů a Hummer H2 se do těchto mantinelů prozatím nevejde. Dle pravidel, která budou zavedena, by měl Hummer snížit spotřebu v řádu desítek procent.

Tip: Přečtěte si náš velký test Hummeru H3.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků