Hummer bude mít problémy s modelem H2, má příliš velkou spotřebu

Americká ikona terénních vozů Hummer se bude již brzy potýkat s problémy. Nová pravidla o spotřebě a ekologii, která budou zavedeny ve Spojených státech, možná donutí výrobce tohoto vozu svůj model přepracovat. Dle těchto pravidel budou mít vozy s velkou spotřebou problémy s homologací a nemusí dostat povolení k prodejům. Spotřeba u civilních vozů by měla být omezena dle hmotnosti, výkonu a dalších parametrů a Hummer H2 se do těchto mantinelů prozatím nevejde. Dle pravidel, která budou zavedena, by měl Hummer snížit spotřebu v řádu desítek procent.

Tip: Přečtěte si náš velký test Hummeru H3.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků