Hromadná havárie zablokovala dálnici D1 v obou směrech

(12:00) Na 153. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno se před chvílí stala velice vážná dopravní nehoda. V hromadné kolizi se srazily dva kamióny, dva autobusy a minimálně pět osobních automobilů.

Dálnice byla zablokována v obou jízdních směrech z důvodu vážných zranění, kvůli kterým musely přiletět i helikoptéry, a na místě se vytvořily dlouhé kolony. Celou situaci na místě řídí policie, která se snaží dopravu odklánět po vedlejších komunikacích.

(12:45) Dle novějších informací došlo na místě pouze ke čtyřem lehčím zraněním, kdy byl jeden pacient vrtulníkem přepraven do nemocnice v Jihlavě, druhá helikoptéra přenesla dalšího ze zraněných do Brna. Zbytek poraněných lidí odvezly sanitky.

(13:00) Auta ve směru na Prahu se opět rozjela.

(17:00) Novější informace ukázaly, že mezi účastníky nehody nebyly dva kamiony, ale pouze jeden. V současné době se kolona směrem na Brno pomalu rozjíždí.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků