Hromadná havárie zablokovala dálnici D1 v obou směrech

(12:00) Na 153. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno se před chvílí stala velice vážná dopravní nehoda. V hromadné kolizi se srazily dva kamióny, dva autobusy a minimálně pět osobních automobilů.

Dálnice byla zablokována v obou jízdních směrech z důvodu vážných zranění, kvůli kterým musely přiletět i helikoptéry, a na místě se vytvořily dlouhé kolony. Celou situaci na místě řídí policie, která se snaží dopravu odklánět po vedlejších komunikacích.

(12:45) Dle novějších informací došlo na místě pouze ke čtyřem lehčím zraněním, kdy byl jeden pacient vrtulníkem přepraven do nemocnice v Jihlavě, druhá helikoptéra přenesla dalšího ze zraněných do Brna. Zbytek poraněných lidí odvezly sanitky.

(13:00) Auta ve směru na Prahu se opět rozjela.

(17:00) Novější informace ukázaly, že mezi účastníky nehody nebyly dva kamiony, ale pouze jeden. V současné době se kolona směrem na Brno pomalu rozjíždí.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků