Hromadná havárie zablokovala dálnici D1 v obou směrech

(12:00) Na 153. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno se před chvílí stala velice vážná dopravní nehoda. V hromadné kolizi se srazily dva kamióny, dva autobusy a minimálně pět osobních automobilů.

Dálnice byla zablokována v obou jízdních směrech z důvodu vážných zranění, kvůli kterým musely přiletět i helikoptéry, a na místě se vytvořily dlouhé kolony. Celou situaci na místě řídí policie, která se snaží dopravu odklánět po vedlejších komunikacích.

(12:45) Dle novějších informací došlo na místě pouze ke čtyřem lehčím zraněním, kdy byl jeden pacient vrtulníkem přepraven do nemocnice v Jihlavě, druhá helikoptéra přenesla dalšího ze zraněných do Brna. Zbytek poraněných lidí odvezly sanitky.

(13:00) Auta ve směru na Prahu se opět rozjela.

(17:00) Novější informace ukázaly, že mezi účastníky nehody nebyly dva kamiony, ale pouze jeden. V současné době se kolona směrem na Brno pomalu rozjíždí.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků