Hrejte s Googlem a Fiatem o nový model Sedici

Pokud rádi soutěžíte a zároveň se vám líbí nový model automobilky Fiat - Sedici, je pro vás připravená zajímavá soutěž s názvem "Hon" na Fiat Sedici. Zúčastnit se soutěže je jednoduché. Stačí se připojit na stránky http://www.sedicicontest.it, zaregistrovat se a vybrat přesné místo na mapách vytvořených pomocí Google Earth, na nichž si myslíte, že se Fiat Sedici skrývá. 31. března bude odhaleno, kde se Fiat Sedici schovává a čtyři soutěžící, kteří budou nejblíže, si tento vůz odvezou domů. Zajímavá soutěž, co myslíte?

Klepněte pro větší obrázek
Fiat Sedici

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 14 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 20 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků