Hrejte s Googlem a Fiatem o nový model Sedici

Pokud rádi soutěžíte a zároveň se vám líbí nový model automobilky Fiat - Sedici, je pro vás připravená zajímavá soutěž s názvem "Hon" na Fiat Sedici. Zúčastnit se soutěže je jednoduché. Stačí se připojit na stránky http://www.sedicicontest.it, zaregistrovat se a vybrat přesné místo na mapách vytvořených pomocí Google Earth, na nichž si myslíte, že se Fiat Sedici skrývá. 31. března bude odhaleno, kde se Fiat Sedici schovává a čtyři soutěžící, kteří budou nejblíže, si tento vůz odvezou domů. Zajímavá soutěž, co myslíte?

Klepněte pro větší obrázek
Fiat Sedici

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků