Hrdina filmu 60 sekund láká Brity na SsangYong Korando. Na sobě má růžové bačkory

Mlčenlivý Sphinx z filmu 60 sekund se rozpovídal o novém SsangYongu Korando.

Dobrá reklama má v dnešní době cenu zlata. Zářným příkladem povedené reklamy může být i spot britského zastoupení automobilky SsangYong, který láká na nejnovější SUV Korando. V hlavní roli je vedle robustního SUV i velmi známý herec a bývalý fotbalista Vinnie Jones, kterého si automobilový fandové mohou pamatovat z filmu 60 sekund (2000).

Ten během třiceti sekund popisuje svým betonovým hlasem hlavní přednosti Koranda, mezi něž patří ambientní osvětlení, velký zavazadlový prostor a dostatek místa na nohy. Vtipné je, že má na sobě po celou dobu vystupování růžové bačkory. 

Reklamní spot končí slovy: „Je velký, je módní a dostal divné jméno.“ Nové Korando startuje ve Velké Británii na částce 19.995 liber (599.750 Kč) ve verzi ELX s manuální převodovkou. Ve standardní výbavě nechybí kůží obšitý volant, LED denní světlomety, 17palcová kola, řada asistenčních systémů či infotainment s úhlopříčkou 4“.

Vedle vstupní výbavy ELX nabízí britský SsangYong ještě vyšší verze Ventura, Pioneer a Ultimate. Motorová nabídka je stejná jako u nás. Na výběr je tedy z benzínové patnáctistovky a naftové šestnáctistovky.

Galerie doplněna o fotografie z našeho testu.

SsangYong

Jihokorejský SsangYong vznikl v roce 1963 spojením dvou společností, současný název dostal v roce 1986.

Spolupracoval s Daimler-Benz, s Daewoo, koupila ho čínská automobilka a aktuálně skončil pod indickou firmou Mahindra & Mahindra. V České republice se soustředí na SUV.

SsangYong Rexton • SsangYong Korando • SsangYong Tivoli • SsangYong Musso Grand

Váš názor Další článek: Britové pracují na sedadle, které mění tvar. Budí pocit, že se procházíte

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,