H&R Passat: první tuning

Šestá generace vozu Volkswagenu Passat sotva přijela k zákazníkům a ladičská firma H&R již přichystala tuningový paket pro první majitele nového sedanu střední třídy.

Passat od firmy H&R dostane nové tlumiče s tužším nastavením, sportovní nastavení modifikovaného podvozku a upravené stabilizátory. Světlá výška vozu klesne o 40 mm a pro další zlepšení jízdních vlastností zcela jistě pomůže širší rozchod kol a to o 10-60 mm, záležet bude na zvolených ráfcích a pneumatikách. Každý zákazník nového Passatu si bude moci u H&R vybrat z široké palety designů jednotlivých disků z lehkých slitin.

Zásahy do motorů, ladění výkonu, či osazení pohonné jednotky turbodmychadlem nebo kompresorem slibuje tunerská firma H&R až po dokončení testů, které právě probíhají.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 11 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků