Honda to chce rozjet s hybridy

Japonská automobilka Honda chce v blízké budoucnosti prodávat deset procent svých vozů s hybridním pohonem.

Tento systém si v současnosti získává stále více zákazníků a to i přesto, že ve výsledku je úsporný především pro majitele, pro životní prostředí jako takové již tolik ne.

Samotný hybridní pohon se má objevit i ve zcela nových modelech a také na nových trzích. Pomoci lepším prodejům má i kampaň na jejich propagaci, která bude částečně čerpat z již zaběhnutých hybridů Toyoty, takže zákazníci budou lépe vědět, co mohou čekat.

Každopádně i nadále veřejnost čeká na informace, které by definitivně potvrdily, nebo vyvrátily, zda je provoz hybridního vozu pro přírodu prospěšný, nebo nikoli. Samotná spotřeba se totiž na tvorbě emisí podílí jen malou části.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků