Honda to chce rozjet s hybridy

Japonská automobilka Honda chce v blízké budoucnosti prodávat deset procent svých vozů s hybridním pohonem.

Tento systém si v současnosti získává stále více zákazníků a to i přesto, že ve výsledku je úsporný především pro majitele, pro životní prostředí jako takové již tolik ne.

Samotný hybridní pohon se má objevit i ve zcela nových modelech a také na nových trzích. Pomoci lepším prodejům má i kampaň na jejich propagaci, která bude částečně čerpat z již zaběhnutých hybridů Toyoty, takže zákazníci budou lépe vědět, co mohou čekat.

Každopádně i nadále veřejnost čeká na informace, které by definitivně potvrdily, nebo vyvrátily, zda je provoz hybridního vozu pro přírodu prospěšný, nebo nikoli. Samotná spotřeba se totiž na tvorbě emisí podílí jen malou části.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků