Honda svolává do servisů tisíce Civiců

Automobilka Honda je nucena povolat do servisů téměř 80 000 Civiců 3D a 5D vyrobených v roce 2006 a 2007. Důvodem jsou problémy s mechanismem ruční brzdy, kdy může dojít při otřesu (např. zabouchnutí dveří) k uvolnění a auto se může rozjet.

Akce se týká v podstatě celé Evropy a také České a Slovenské republiky. U nás musí na kontrolu přes 2100 vozů a na Slovensku přes 800 vozů. Bezplatná výměna ruční brzdy má proběhnout zdarma v průběhu dubna letošního roku, kdy budou majitelé postupně povolání svými prodejci.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků