Honda Stream, oficiální fotografie sportovního MPV z Japonska

Rodinný vůz Honda Stream většině evropských řidičů moc neřekne, přesto to není tak dávno, co jej nabízela prostřednictvím své sítě i v Evropě. Zde se však úspěchu nedočkal, ať již pro svůj specifický design, nebo také pro absenci naftových motorů v nabídce. Nová generace, která se veřejnosti představí za pár týdnů, se nese v duchu sportovního designu. Rodinný vůz nejde ve stopách klasických MPV, ale zařadí se do nové skupiny rodinných vozů, které jsou sportovně laděny. Bude tedy na vybraných trzích soupeřit zejména s novým Fordem S-MAX. Přestože nové tvary by si jistě našly zákazníky a navíc Honda již nabízí pro své vozy kvalitní naftový motor, nepředpokládá se, že by nová generace zavítala na evropské trhy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Honda Stream
Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 38 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků