Honda Stream, oficiální fotografie sportovního MPV z Japonska

Rodinný vůz Honda Stream většině evropských řidičů moc neřekne, přesto to není tak dávno, co jej nabízela prostřednictvím své sítě i v Evropě. Zde se však úspěchu nedočkal, ať již pro svůj specifický design, nebo také pro absenci naftových motorů v nabídce. Nová generace, která se veřejnosti představí za pár týdnů, se nese v duchu sportovního designu. Rodinný vůz nejde ve stopách klasických MPV, ale zařadí se do nové skupiny rodinných vozů, které jsou sportovně laděny. Bude tedy na vybraných trzích soupeřit zejména s novým Fordem S-MAX. Přestože nové tvary by si jistě našly zákazníky a navíc Honda již nabízí pro své vozy kvalitní naftový motor, nepředpokládá se, že by nová generace zavítala na evropské trhy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Honda Stream
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků