Honda skutečně přijde s reinkarnací modelu CRX

Je to již dva roky, co jsme přinesli zprávu o tom, že Honda chce oživit legendární jméno modelu CRX (celá zpráva). Malý sporťák ve své době patřil mezi to nejlepší na trhu a nebýt dvojkového Golfu GTI, silnice by jistě ovládl.

Od té doby se ale nic převratného neudálo a vypadlo to, že Honda hodlá slavné jméno pomalu pohřbít. Jenže nyní vyšly ve Spojených státech informace, které původní zprávu potvrdily.

Nový model by se měl na trhu objevit v roce 2011, ovšem prozatím není vůbec známo, čím by mělo nové CRX být. Více by měl napovědět odhalit autosalon v Tokiu, kde chce Honda představit studii budoucího CRX.

Prozatím to vypadá, že půjde o jakési malé kupé, které bude vším, jen ne hračkou pro řidiče. Hybridní pohon, se kterým se u CRX počítá, totiž zrovna nepatří mezi sportovní pohonné systémy.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků