Honda skutečně přijde s reinkarnací modelu CRX

Je to již dva roky, co jsme přinesli zprávu o tom, že Honda chce oživit legendární jméno modelu CRX (celá zpráva). Malý sporťák ve své době patřil mezi to nejlepší na trhu a nebýt dvojkového Golfu GTI, silnice by jistě ovládl.

Od té doby se ale nic převratného neudálo a vypadlo to, že Honda hodlá slavné jméno pomalu pohřbít. Jenže nyní vyšly ve Spojených státech informace, které původní zprávu potvrdily.

Nový model by se měl na trhu objevit v roce 2011, ovšem prozatím není vůbec známo, čím by mělo nové CRX být. Více by měl napovědět odhalit autosalon v Tokiu, kde chce Honda představit studii budoucího CRX.

Prozatím to vypadá, že půjde o jakési malé kupé, které bude vším, jen ne hračkou pro řidiče. Hybridní pohon, se kterým se u CRX počítá, totiž zrovna nepatří mezi sportovní pohonné systémy.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků