Honda skutečně přijde s reinkarnací modelu CRX

Je to již dva roky, co jsme přinesli zprávu o tom, že Honda chce oživit legendární jméno modelu CRX (celá zpráva). Malý sporťák ve své době patřil mezi to nejlepší na trhu a nebýt dvojkového Golfu GTI, silnice by jistě ovládl.

Od té doby se ale nic převratného neudálo a vypadlo to, že Honda hodlá slavné jméno pomalu pohřbít. Jenže nyní vyšly ve Spojených státech informace, které původní zprávu potvrdily.

Nový model by se měl na trhu objevit v roce 2011, ovšem prozatím není vůbec známo, čím by mělo nové CRX být. Více by měl napovědět odhalit autosalon v Tokiu, kde chce Honda představit studii budoucího CRX.

Prozatím to vypadá, že půjde o jakési malé kupé, které bude vším, jen ne hračkou pro řidiče. Hybridní pohon, se kterým se u CRX počítá, totiž zrovna nepatří mezi sportovní pohonné systémy.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků