Honda připravuje facelift nebo novou generaci modelu ST1300 Pan European

Po předpokládaném zrušení vývoje nástupce CBR1100XX Blackbird unikla od výrobce motocyklů, společnosti Honda, další drobná zprávička: pracuje se na přepracování či zcela nové generaci sportovního-cestovního jednostopého letounu ST1300 Pan European.

Na světových portálech, kde jsme zprávu zachytili, se zatím neví, zda model ST1300 dostane facelift nebo se pracuje na vývoji nové generace. Co je zřejmé, nový motocykl by se na trhu mohl objevit již za rok a měl by mít výkonnější pohonnou jednotku, sníženou celkovou hmotnost a v základu snad i satelitní navigaci.


Současný model ST1300 Pan-European má 93 kW (126 k) a 125 Nm.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 14 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků