Honda přijde na trh s hybridním Jazzem za cenu běžného modelu

Japonská automobilka Honda, jeden z lídrů v oblasti hybridních pohonů, hodlá v příštím roce přinést na trh hybridní verzi malého Jazzu, který se prodává i u nás. Výhodou tohoto modelu má být hlavně cena, která nemá přesáhnout ceny běžných verzí. To má pochopitelně přilákat zákazníky, které dnes často odrazuje právě vysoká cena hybridních vozů. Jazz by měl dostat benzínový motor o objemu 1,1 litru, který bude spojen s elektromotorem. O tom, že to Honda myslí vážně a chce přinášet hybridní vozy za ceny běžných modelů, hovoří jasně hybridní model Civicu, který bude již brzy dostupný i u nás a bude se prodávat za cenu modelu s naftovým motorem.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků