Honda přijde na trh s hybridním Jazzem za cenu běžného modelu

Japonská automobilka Honda, jeden z lídrů v oblasti hybridních pohonů, hodlá v příštím roce přinést na trh hybridní verzi malého Jazzu, který se prodává i u nás. Výhodou tohoto modelu má být hlavně cena, která nemá přesáhnout ceny běžných verzí. To má pochopitelně přilákat zákazníky, které dnes často odrazuje právě vysoká cena hybridních vozů. Jazz by měl dostat benzínový motor o objemu 1,1 litru, který bude spojen s elektromotorem. O tom, že to Honda myslí vážně a chce přinášet hybridní vozy za ceny běžných modelů, hovoří jasně hybridní model Civicu, který bude již brzy dostupný i u nás a bude se prodávat za cenu modelu s naftovým motorem.
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 11 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 18 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků