Honda představuje dvojici dobrodruhů. Berete pick-up, nebo SUV?

Veletrh dobyvatelů neznámých končin je v plném proudu. Automobilky a tuningové firmy se předhánějí, která předvede vyváženější mix. Některé značky se ale spojují oficiální cestou.

V tomto týdnu jsme vám naservírovali dostupnou mašinu pro dobrodruhy v podobě Nissanu Frontier (u nás Navara). Kit pro přestavení středního pick-upu se představil na veletrhu Overland Expo 2019 v arizonském Flagstaffu.

Přivítejte Destination Frontier. Nissan, který má ledničku, stan a nestojí moc peněz

Přivítejte Destination Frontier. Nissan, který má ledničku, stan a nestojí moc peněz

V Americe si můžete koupit i dvě Hondy, které jsou schopnější v terénu. SUV Passport a pickup Ridgeline. Honda nyní ve spolupráci Jsport Performance Accessories představila dobrodružný kit, který se přehledem vyrovná tomu, který jsme vám ukázali posledně na Nissanu.

Auta jsou samozřejmě opět trochu zvedlá, konkrétně o 3,8 centimetru. Standardní kola jsou vyměněna za osmnáctky s pneumatikami Nitto RidgeGrappler. Dodatečné krytování podvozku je samozřejmostí.

Honda HR-V Sport už je v Česku. 182 turbobenzinových koní nedá lacino

Honda HR-V Sport už je v Česku. 182 turbobenzinových koní nedá lacino

Ubytování opět jistí stan na střeše. Skvělý je panel LED světel na předním nárazníku. Ještě o kousek dál pak zachází pick-up Ridgeline, který ze své zástavby dokáže vymáčknout opravdu maximum. Ostatně o uspořádání povinné dobrodružné výbavy obou modelů se můžete přesvědčit nahoře v galerii.

Kolik přesně stojí jednotlivé přestavby, bohužel nevíme. Cena by ale měla být podobná, jako tomu bylo u Nissanu. Kompletní vůz s přestavbou by měl v přepočtu vyjít asi na milion korun.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volkswagen T-Cross 1.0 TSI DSG R-Line: Důležitá módní záležitost

VW T-Cross 1.0 TSI DSG

Volkswagen rozštěpil Polo na dva samostatné modely. Oplastované CrossPolo je minulostí a jeho pozici zastoupila novinka jménem T-Cross. Nabízí kromě zvýšené stavby karoserie ještě něco?

včera | Miro Mihálik | 38 příspěvků
První svezení se Seatem Leon TGI 1.5 TSI. Pod 1 Kč/km i s větším motorem?

Seat Leon TGI (první svezení)

České ceny Seatu Leon TGI po modernizaci pohonného ústrojí známe už od ledna letošního roku. Nyní došlo i na první kilometry za volantem a zdá se, že na dosavadních výhodách se vůbec nic nezměnilo.

11.  6.  2019 | Jan Mička | 15 příspěvků
První jízda: Range Rover Velar SVA. Pětilitrový V8 jako střed vašeho vesmíru

Range Rover Velar SVA (první svezení)

Do vymazleného Range Roveru Velar nacpali inženýři divize SVO svůj klasický osmiválec a na silnicích nad Barcelonou se nás snažili přesvědčit, proč tento recept dává smysl. Dobrá, přesvědčovat nás zrovna nemuseli…

10.  6.  2019 | Daniel Fuglevič | 11 příspěvků