Honda představuje dvojici dobrodruhů. Berete pick-up, nebo SUV?

Veletrh dobyvatelů neznámých končin je v plném proudu. Automobilky a tuningové firmy se předhánějí, která předvede vyváženější mix. Některé značky se ale spojují oficiální cestou.

V tomto týdnu jsme vám naservírovali dostupnou mašinu pro dobrodruhy v podobě Nissanu Frontier (u nás Navara). Kit pro přestavení středního pick-upu se představil na veletrhu Overland Expo 2019 v arizonském Flagstaffu.

Přivítejte Destination Frontier. Nissan, který má ledničku, stan a nestojí moc peněz

Přivítejte Destination Frontier. Nissan, který má ledničku, stan a nestojí moc peněz

V Americe si můžete koupit i dvě Hondy, které jsou schopnější v terénu. SUV Passport a pickup Ridgeline. Honda nyní ve spolupráci Jsport Performance Accessories představila dobrodružný kit, který se přehledem vyrovná tomu, který jsme vám ukázali posledně na Nissanu.

Auta jsou samozřejmě opět trochu zvedlá, konkrétně o 3,8 centimetru. Standardní kola jsou vyměněna za osmnáctky s pneumatikami Nitto RidgeGrappler. Dodatečné krytování podvozku je samozřejmostí.

Honda HR-V Sport už je v Česku. 182 turbobenzinových koní nedá lacino

Honda HR-V Sport už je v Česku. 182 turbobenzinových koní nedá lacino

Ubytování opět jistí stan na střeše. Skvělý je panel LED světel na předním nárazníku. Ještě o kousek dál pak zachází pick-up Ridgeline, který ze své zástavby dokáže vymáčknout opravdu maximum. Ostatně o uspořádání povinné dobrodružné výbavy obou modelů se můžete přesvědčit nahoře v galerii.

Kolik přesně stojí jednotlivé přestavby, bohužel nevíme. Cena by ale měla být podobná, jako tomu bylo u Nissanu. Kompletní vůz s přestavbou by měl v přepočtu vyjít asi na milion korun.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest VW Polo GTI s manuálem: Jednou se o něj ještě porveme!

VW Polo GTI (minitest)

Polo je díky dvoulitru zjevem mezi malými ostrými hatchbacky. Ke štěstí nám chyběla akorát maličkost. Manuál. Rádi bychom jásali, ale jediné, co můžeme nyní říci, je, že byl a už není. Po pár měsících ve výrobě GTI se spojkovým pedálem a řadicí pákou skončilo. Hádejte, komu můžete děkovat.

včera | Miro Mihálik | 8 příspěvků
TEST Royal Enfield Interceptor 650 Twin: Jednou zkusíš a už musíš!

Royal Enfield Interceptor 650 Twin

Nové twiny od indického Enfieldu jsou pro svoji značku bez diskuse revolucí a po zásluze vzbudily enormní globální zájem. Efektní retro design, legendární znáček, zbrusu nový motor a více než dobrá cena jsou pádné argumenty. Dá se ale věřit radikální průlom značce, která až donedávna sveřepě bušila jediný model, vyráběný s drobnými změnami od poloviny padesátých let?

23.  6.  2019 | Petr Schnagl | 12 příspěvků
TEST Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid: Dost dobrá i pro Lexus

Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid

Nová Toyota Corolla se přiřítila na český trh hned ve třech karosářských verzích. Pro první test jsme zvolili tu nejpraktičtější, navíc s nejvýkonnějším hybridním pohonem. Dokáže opodstatnit vyšší cenu? A bavíme se vůbec ještě o mainstreamovém modelu?

19.  6.  2019 | Jan Mička | 154 příspěvků