Honda představuje dvojici dobrodruhů. Berete pick-up, nebo SUV?

Veletrh dobyvatelů neznámých končin je v plném proudu. Automobilky a tuningové firmy se předhánějí, která předvede vyváženější mix. Některé značky se ale spojují oficiální cestou.

V tomto týdnu jsme vám naservírovali dostupnou mašinu pro dobrodruhy v podobě Nissanu Frontier (u nás Navara). Kit pro přestavení středního pick-upu se představil na veletrhu Overland Expo 2019 v arizonském Flagstaffu.

Přivítejte Destination Frontier. Nissan, který má ledničku, stan a nestojí moc peněz

Přivítejte Destination Frontier. Nissan, který má ledničku, stan a nestojí moc peněz

V Americe si můžete koupit i dvě Hondy, které jsou schopnější v terénu. SUV Passport a pickup Ridgeline. Honda nyní ve spolupráci Jsport Performance Accessories představila dobrodružný kit, který se přehledem vyrovná tomu, který jsme vám ukázali posledně na Nissanu.

Auta jsou samozřejmě opět trochu zvedlá, konkrétně o 3,8 centimetru. Standardní kola jsou vyměněna za osmnáctky s pneumatikami Nitto RidgeGrappler. Dodatečné krytování podvozku je samozřejmostí.

Honda HR-V Sport už je v Česku. 182 turbobenzinových koní nedá lacino

Honda HR-V Sport už je v Česku. 182 turbobenzinových koní nedá lacino

Ubytování opět jistí stan na střeše. Skvělý je panel LED světel na předním nárazníku. Ještě o kousek dál pak zachází pick-up Ridgeline, který ze své zástavby dokáže vymáčknout opravdu maximum. Ostatně o uspořádání povinné dobrodružné výbavy obou modelů se můžete přesvědčit nahoře v galerii.

Kolik přesně stojí jednotlivé přestavby, bohužel nevíme. Cena by ale měla být podobná, jako tomu bylo u Nissanu. Kompletní vůz s přestavbou by měl v přepočtu vyjít asi na milion korun.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

První jízda se Škodou Kamiq 1.0 TSI: Revoluci nečekejte, poctivý kus auta ano

Škoda Kamiq 1.0 TSI DSG (první svezení)

Už se těším, až si dnes večer sednu s šálkem horké kávy k počítači a zabořím se do diskuze pod tímto článkem. Na první dojem je totiž Škoda Kamiq opravdu dobrá.

21.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 195 příspěvků
TEST Subaru BRZ Spec. S: BRZy, jazyk, nazývat… věci pravými jmény

Subaru BRZ Spec. S

Pokud máme věci nazývat pravými jmény, je nutno poznamenat, že zlí jazykové tvrdí, že BRZ „nejede“. A je fér přiznat, že jakkoli pro modelový rok 2019 a speciálně v limitované edici Spec. S prodělalo řadu změn, včetně například jiného naladění řídící jednotky, je na tomto tvrzení kus pravdy. To však ani náhodou neznamená, že by BRZ nebylo skvělé auto.

19.  8.  2019 | Petr Schnagl | 13 příspěvků
Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 78 příspěvků