Honda představila nový vůz

Minulý týden Honda představila vůz, který zakládá nové standardy v segmentu malých vozů. Zcela nový model Jazz...
Honda představila nový vůz
Minulý týden Honda představila vůz, který zakládá nové standardy v segmentu malých vozů.

Zcela nový model Jazz demonstruje zkušenost Hondy v oblastech inovačního designu, vyspělých motorů a bezpečnostních technologií a nabízí zájemcům o moderní malý vůz nejvyšší úroveň bezpečnosti, praktičnosti a ekonomičnosti provozu.

Tento kompaktní 5-dveřový hatchback bude poháněn novými čtyřválcovými motory o objemu 1.2 l a 1.4 l, oba se systémem i-DSI.

Prostorný interiér nabízí pohodlí pro 5 osob a zakládá nové měřítko srovnání v oblasti prostoru, flexibility a propracovanosti, což je demonstrováno na revolučním uspořádání zadních sedadel.

Tento nový vůz bude uveden nejprve v průběhu tohoto měsíce v Japonsku a to pod názvem Honda Fit.

Honda Jazz bude mít svůj evropský debut na autosalonu ve Frankfurtu v září tohoto roku; prodej na evropském trhu bude zahájen počátkem roku 2002.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků