Honda plánuje do roku 2012 prodat více než 400 000 hybridů

Japonská automobilka Honda je v otázce prodejů hybridních vozidel skutečně optimistická. Představitelé automobilky totiž prozradili, že za čtyři roky plánují prodat více než 400 tisíc hybridů. Na druhé straně je ale nutno přiznat, že s prodejností těchto eko-vozidel na tom automobilka není špatně a během minulého roku se jí podařilo prodat kolem 55 000 vozů s hybridním pohonem.

Přesto je to odhad optimistický, neboť boom „hybridizace“ aktuálně polevuje a lidé přestávají mít o tyto vozy tak velký zájem.
 

Vraťme se však zpět k automobilce Honda, která plánuje svými hybridy přesvědčit masy lidí. V současnosti se připravuje nová generace modelu Civic, jenž bude dostupná také v „ekologické podobě“. Páteří celého projektu však i nadále zůstává připravovaný model s názvem CR-Z, kterým hodlá automobilka zatopit známému Priusu od Toyoty.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků