Honda odhalí Accord Coupe Concept na autosalonu v Las Vegas

Japonská automobilka Honda, která se minulé dny soustředila hlavně na domácí autosalon, si nějaké to odhalení ponechala v zásobě. Na nadcházející SEMA Autoshow v Las Vegas se návštěvníkům představí třídveřový sportovní koncept Accord Coupe ve verzi HF-S. Nutno poznamenat, že jeden koncept Accordu Coupe jsme měli již možnost vidět a to na letošním Detroitském autosalonu.

Tento druhý počin má na svědomí taktéž americká divize automobilky a jedná se o studii modelu, který je „přiostřen“ továrními tuningovými díly z řady Honda Factory Performance. Koncept tedy „dostal“ solidní dávku karbonových prvků, nové sportovní odpružení, výfukový systém a slitinová kola.

Historie továrního tuningu americké divize Hondy sahá do roku 2002, kdy byly poprvé použity originál sportovní prvky pro koncept Honda Civic EX. Od té doby je k dispozici katalog různého příslušenství, ve kterém si může majitel vybrat různá vylepšení pro svůj vůz. Automobilka na všechny tuningové díly poskytuje i tříletou záruku, pokud jsou nainstalovány v autorizovaném servisu. 

Klepněte pro větší obrázek

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 11 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků