Honda odhalí Accord Coupe Concept na autosalonu v Las Vegas

Japonská automobilka Honda, která se minulé dny soustředila hlavně na domácí autosalon, si nějaké to odhalení ponechala v zásobě. Na nadcházející SEMA Autoshow v Las Vegas se návštěvníkům představí třídveřový sportovní koncept Accord Coupe ve verzi HF-S. Nutno poznamenat, že jeden koncept Accordu Coupe jsme měli již možnost vidět a to na letošním Detroitském autosalonu.

Tento druhý počin má na svědomí taktéž americká divize automobilky a jedná se o studii modelu, který je „přiostřen“ továrními tuningovými díly z řady Honda Factory Performance. Koncept tedy „dostal“ solidní dávku karbonových prvků, nové sportovní odpružení, výfukový systém a slitinová kola.

Historie továrního tuningu americké divize Hondy sahá do roku 2002, kdy byly poprvé použity originál sportovní prvky pro koncept Honda Civic EX. Od té doby je k dispozici katalog různého příslušenství, ve kterém si může majitel vybrat různá vylepšení pro svůj vůz. Automobilka na všechny tuningové díly poskytuje i tříletou záruku, pokud jsou nainstalovány v autorizovaném servisu. 

Klepněte pro větší obrázek

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků