Honda Legend se příští rok dočká faceliftu

Hromadící se připomínky dealerů a majitelů Hondy Legend přivedly automobilku k rozhodnutí, že stávající model je  třeba mírně vylepšit. Připomínky pocházejí hlavně ze Spojených států, kde se tento vůz prodává jako Acura RL. Na druhé straně i samotná automobilka není spokojena s prodeji tohoto vozu a věří, že facelift přinese svěží vítr do plachet.

Předmětem připomínek se nejčastěji stal vzhled přední a zadní části, málo místa pro nohy v zadní části vozu a co se týče pohonné jednotky chybí Američanům silnější motor.

Acura RL má navíc pohon 4x4, který s nejsilnějším motorem v nabídce, šestiválce, nepředvádí žádné úchvatné výkony. Japonská automobilka zatím neupřesnila, na co přesně se při modernizaci zaměří, ale s faceliftovaným Legendem vyrazí do dalšího boje o zákazníky již příští rok. Očekávat máme úpravu zadních a předních partii vozu, modifikace očekáváme i u pohonné jednotky. Změny v této oblasti ale představitelé automobilky zatím nepotvrdili.

Tip: Přečtěte si náš test Hondy Legend.

Klepněte pro větší obrázek 
Acura RL / Honda Legend
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků