Honda Legend se příští rok dočká faceliftu

Hromadící se připomínky dealerů a majitelů Hondy Legend přivedly automobilku k rozhodnutí, že stávající model je  třeba mírně vylepšit. Připomínky pocházejí hlavně ze Spojených států, kde se tento vůz prodává jako Acura RL. Na druhé straně i samotná automobilka není spokojena s prodeji tohoto vozu a věří, že facelift přinese svěží vítr do plachet.

Předmětem připomínek se nejčastěji stal vzhled přední a zadní části, málo místa pro nohy v zadní části vozu a co se týče pohonné jednotky chybí Američanům silnější motor.

Acura RL má navíc pohon 4x4, který s nejsilnějším motorem v nabídce, šestiválce, nepředvádí žádné úchvatné výkony. Japonská automobilka zatím neupřesnila, na co přesně se při modernizaci zaměří, ale s faceliftovaným Legendem vyrazí do dalšího boje o zákazníky již příští rok. Očekávat máme úpravu zadních a předních partii vozu, modifikace očekáváme i u pohonné jednotky. Změny v této oblasti ale představitelé automobilky zatím nepotvrdili.

Tip: Přečtěte si náš test Hondy Legend.

Klepněte pro větší obrázek 
Acura RL / Honda Legend
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 6 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků