Honda Legend se příští rok dočká faceliftu

Hromadící se připomínky dealerů a majitelů Hondy Legend přivedly automobilku k rozhodnutí, že stávající model je  třeba mírně vylepšit. Připomínky pocházejí hlavně ze Spojených států, kde se tento vůz prodává jako Acura RL. Na druhé straně i samotná automobilka není spokojena s prodeji tohoto vozu a věří, že facelift přinese svěží vítr do plachet.

Předmětem připomínek se nejčastěji stal vzhled přední a zadní části, málo místa pro nohy v zadní části vozu a co se týče pohonné jednotky chybí Američanům silnější motor.

Acura RL má navíc pohon 4x4, který s nejsilnějším motorem v nabídce, šestiválce, nepředvádí žádné úchvatné výkony. Japonská automobilka zatím neupřesnila, na co přesně se při modernizaci zaměří, ale s faceliftovaným Legendem vyrazí do dalšího boje o zákazníky již příští rok. Očekávat máme úpravu zadních a předních partii vozu, modifikace očekáváme i u pohonné jednotky. Změny v této oblasti ale představitelé automobilky zatím nepotvrdili.

Tip: Přečtěte si náš test Hondy Legend.

Klepněte pro větší obrázek 
Acura RL / Honda Legend
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků